Ze skupin postupují první dva hráči ze skupin a dva nejlepší třetí.
1 | 2 | 3 | 4 | B | S | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 Daněk J. | 2-0 | 2-0 | 2-0 | 6 | 6:0 | 1. | |
2 Pohanka | 0-2 | 2-0 | 1-2 | 2 | 3:4 | 3. | |
3 Hrudík | 0-2 | 0-2 | scr. | 0 | 0:6 | 4. | |
4 Zimáček | 0-2 | 2-1 | scr. | 4 | 4:3 | 2. |
Zimáček - Pohanka 6-3, 4-6, 7-2, Daněk - Zimáček 6-3, 7-5. Daněk - Pohanka 7-6 (2), 6-2. Daněk - Hrudík 6-2, 6-2. Pohanka - Hrudík 6-2, 6-3. Zimáček - Hrudík scr. Hrudík.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | B | S | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 Gremlica | 1-2 | 2-0 | 0-2 | 0-2 | 2 | 3:6 | 4. | |
2 Chudárek | 2-1 | 2-0 | 0-2 | 0-2 | 4 | 4:5 | 3. | |
3 Minks | 0-2 | 0-2 | 0-2 | 0-2 | 0 | 0:8 | 5. | |
4 Posolda | 2-0 | 2-0 | 2-0 | 2-0 | 8 | 8:0 | 1. | |
5 Katrňák | 2-0 | 2-0 | 2-0 | 0-2 | 6 | 6:2 | 2. |
Gremlica - Minks 6-3, 7-5, Posolda - Chudárek 6-3, 6-3. Katrňák - Minks 6-4, 7-5. Chudárek - Gremlica 4-6, 7-5, 7-4. Posolda-Minks 6-2, 6-2, Katrňák-Gremlica 6-4, 6-4. Katrňák-Chudárek 7-6, 6-3, Posolda-Gremlica 6-3, 6-4, Chudárek - Minks 6-3, 6-3. Posolda - Katrňák 6-4, 7-5.
Pro určení postupu do čtvrtfinále se škrtají zápasy s posledním:
2. Katrňák 4 b, 4:2
3. Chudárek 2 b, 2:5
1 | 2 | 3 | 4 | B | S | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 Hoffman | 2-0 | 2-0 | 2-0 | 6 | 6:0 | 1. | |
2 Nedvídek | 0-2 | 2-0 | 2-0 | 4 | 4:2 | 2. | |
3 Vybíral | 0-2 | 0-2 | 0-2 | 0 | 0:6 | 4. | |
4 Koplík | 0-2 | 0-2 | 2-0 | 2 | 2:4 | 3. |
Hoffman - Vybíral 6-3, 6-2, Nedvídek - Vybíral 6-2, 6-4. Hoffman - Nedvidek 6-4, 7-5. Koplík - Vybíral 7-5, 7-6, Hoffman - Koplík 6-3, 6-3, Nedvidek - Koplík 6-4, 6-2.
Vítězové a nejlepší druhý budou nasazeni do čtvrtfinále (pozice 1, 4, 5 a 8 se losují). Zbylí z druhých míst v tabulkách a dva nejlepší třetí budou přilosování k nasazeným čtvrtfinalistům.
B | S | G | ||
---|---|---|---|---|
2. Nedvídek | 4 | 4:2 | 33:25 | N |
2. Katrňák | 4 | 4:2 | 34:30 | P |
2. Zimáček | 4 | 4:3 | P | |
3. Pohanka | 2 | 3:4 | P | |
3. Koplík | 2 | 2:4 | P | |
3. Chudárek | 2 | 2:5 |
čtvrtfinále | semifinále | finále |
---|---|---|
1 Jiří Daněk | ||
Jiří Daněk | ||
2 Martin Koplík | 6-2, 6-1 | |
Pavel Nedvídek | ||
3 Jaromír Pohanka | 5-7, 6-1, 6-1 | |
Pavel Nedvídek | ||
4 Pavel Nedvídek | 6-1, 5-7, 6-4 | |
Petr Hoffman | ||
5 Petr Hoffman | 7-6, 7-5 | |
Petr Hoffman | ||
6 Štěpán Katrňák | 6-4, 6-0 | |
Petr Hoffman | ||
7 Jan Zimáček | 6-4, 6-4 | |
Jan Zimáček | ||
8 Karel Posolda | 2-6, 6-4, 6-1 |
Do čtvrtfinále postupují první dvě dvojice ze skupin a dvě nejlepší dvojice ze třetích míst.
1 | 2 | 3 | 4 | B | S | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 Hasala / Posolda | scr. | 2-0 | 2-1 | 6 | 6:1 | 1. | |
2 Klůj / Pouzar | scr. | 2-0 | 2-0 | 4 | 4:2 | 2. | |
3 Kuba / Minks | 0-2 | 0-2 | 0-2 | 0 | 0:6 | 4. | |
4 Gremlica / Gremlica | 1-2 | 0-2 | 2-0 | 2 | 3:4 | 3. |
Hasala / Posolda - Kuba / Minks 6-3, 6-2, Hasala / Posolda - Gremlica / Gremlica 4-6, 6-2, 7-5, Gremlica / Gremlica - Kuba / Minks 6-3, 6-4. Klůj / Pouzar - Kuba / Minks 6-3, 6-4, Klůj / Pouzar - Gremlica / Gremlica 6-2, 6-2, Hasala / Posolda - Klůj / Pouzar (scr.).
1 | 2 | 3 | 4 | B | S | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 Matela / Pohanka | 2-0 | 2-0 | 2-0 | 6 | 6:0 | 1. | |
2 Daněk M. / Sigmund | 0-2 | 2-1 | 2-0 | 4 | 4:3 | 2. | |
3 Formel / Krejčí | 0-2 | 1-2 | 2-1 | 2 | 3:5 | 3. | |
4 Hendrych / Sedlařík | 0-2 | 0-2 | 1-2 | 0 | 1:6 | 4. |
Daněk M. / Sigmund - Formel / Krejčí 7-6, 4-6, 8-6, Daněk M. / Sigmund - Hendrych / Sedlařík 6-4, 6-4, Formel / Krejčí - Hendrych / Sedlařík 6-4, 6-7, 8-6. Matela / Pohanka - Hendrych / Sedlařík 6-3, 6-4, Matela / Pohanka - Daněk M. / Sigmund 6-3, 6-4.
1 | 2 | 3 | 4 | B | S | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 Balner / Novák | 1-2 | 2-0 | 2-0 | 4 | 5:2 | 2. | |
2 Vybíral / Zimáček | 2-1 | 2-0 | 2-0 | 6 | 6:1 | 1. | |
3 Benkovič / Hudcová | 0-2 | 0-2 | 2-1 | 2 | 2:5 | 3. | |
4 Daněk Jak. / Katrňák | 0-2 | 0-2 | 1-2 | 0 | 1:6 | 4. |
Vybíral / Zimáček - Benkovič / Hudcová 6-2, 6-4, Vybíral / Zimáček - Daněk / Katrňák 6-3, 6-2, Benkovič / Hudcová - Daněk / Katrňák 7-6, 4-6, 7-4. Vybíral / Zimáček - Balner / Novák 7-6, 6-7, 7-3, Balner / Novák - Benkovič / Hudcová 6-3, 6-3, Balner / Novák - Daněk / Katrňák 7-5, 6-3.
Vítězové a nejlepší druhý jsou nasazeni do čtvrtfinále (pozice se losují). Zbylí z druhých míst v tabulkách a dva nejlepší třetí jsou přilosování k nasazeným čtvrtfinalistům:
B | S | G | ||
---|---|---|---|---|
2. Balner / Novák | 4 | 5:2 | N | |
2. Klůj / Pouzar | 4 | 4:3 | P | |
2. Daněk M. / Sigmund | 4 | 4:3 | P | |
3. Gremlica / Gremlica | 2 | 3:4 | P | |
3. Formel / Krejčí | 2 | 3:5 | P | |
3. Benkovič / Hudcová | 2 | 2:5 |
čtvrtfinále | semifinále | finále |
---|---|---|
1 Matela / Pohanka | ||
Matela / Pohanka | ||
2 Gremlica / Gremlica | 6-4, 7-5 | |
Vybíral / Zimáček | ||
3 Klůj / Pouzar | 7-5, 6-3 | |
Vybíral / Zimáček | ||
4 Vybíral / Zimáček | 4-6, 7-5, 6-4 | |
Hasala / Posolda | ||
5 Hasala / Posolda | 6-4, 2-6, 6-1 | |
Hasala / Posolda | ||
6 Daněk M. / Sigmund | 6-2, 6-2 | |
Hasala / Posolda | ||
7 Formel / Krejčí | 3-6, 7-5, 4-0 scr. | |
Balner / Novák | ||
8 Balner / Novák | 6-2, 6-4 |
Ve skupinách se hraje na dva vítězné sety od stavu 2-2. Třetí set se hraje tie-break.
Hrací dny a časy jsou orientační a budou upřesněny vedením turnaje. Skupiny se mohou odehrát ve více dnech podle možností hráčů.
Kritéria pro určení pořadí ve skupinách: