Turnaje 2009

Úvod > Turnaje > 2009

Pohár starostky obce 2009

Dvacátý třetí ročník turnaje ve dvouhrách neregistrovaných hráčů a přidružené turnaje, Jankovice 25. 6.-5. 7. 2009.

Losování

Losování proběhlo ve čtvrtek 25. 6. 2009 od 18.00 v areálu tenisového kurtu v Jankovicích.

Tenisový míček Head

Turnaj

V hlavní soutěži dvouher mužů se hraje o putovní Pohár starostky obce. Dále jsou vyhlášeny:

Pro turnaj bylo stanoveno startovné podle propozic turnaje (pdf).

Postupová kritéria

Kritéria pro určení pořadí na postupových místech:

  1. Body (za vítězství 2, porážka 0 bodů).
  2. Vzájemné utkání (vítězství ze vzájemných utkání více hráčů se stejnými body).
  3. Větší rozdíl skóre setů ze všech utkání.
  4. Větší počet vyhraných setů ze všech utkání.
  5. Větší rozdíl setů ze vzájemných utkání hráčů se stejnými body.
  6. Větší počet vyhraných setů ze vzájemných utkání hráčů se stejnými body.
  7. Nové utkání.
  8. Los.

Do čtvrtfinále postupují první dva ze skupin.

Dvouhry mužů

První kolo se hraje ve skupinách od stavu 2-2 na gamy. Ze skupin postupují první dva hráči. Do čela skupin byli vylosováni hráči ze čtyř vybraných nasazených hráčů.

Skupina A
Sobota 18.00, úterý 15.00.
12345BSP
1 Daněk M.2-12-02-01-2 6 :2.
2 Nedbal1-22-01-20-22 :4.
3 Vaňhara0-20-21-20-2 0:5.
4 Dvořák0-22-12-10-2 4:3.
5 Posolda2-12-02-02-0  8:1.

Zápasy: sobota: Dvořák-Posolda 4-6, 4-6, Nedbal-Dvořák 5-7, 6-4, 4-7

Skupina B
Neděle 8.00
12345BSP
1 Matela Z.2-02-02-02-0 8 8:01.
2 Pouzar0-22-02-02-06 6:22.
3 Olšák0-20-20-20-2 00:85.
4 Ziegelbauer0-20-22-02-0 44:43.
5 Indrák0-20-22-00-2  22:64.

Zápasy: sobota: Matela-Olšák 6-2, 6-2, Olšák-Ziegelbauer 2-6, 2-6, Matela-Ziegelbauer.

Neděle: Olšák-Indrák 3-6, 2-6, Pouzar-Olšák 6-3, 6-2 (hráno v Holešově), Matela-Pouzar 6-4, 6-3 (Hol.), Ziegelbauer-Indrák 7-5, 6-4, Pouzar-Ziegelbauer 6-3, 6-4 (Hol.), Pouzar-Indrák 6-2, 6-4 (Hol.), Matela-Pouzar 6-2, 6-3 (Hol.).

Skupina C
Sobota 12.00.
123456BSP
1 Zavadil----- - --
2 Klůj-2-12-02-0- 6 6:11.
3 Chudárek-1-22-02-0- 45:22.
4 Churý D.-0-20-21-2- 01:64.
5 Dillenz-0-20-22-1 - 22:53.
6 Šotola-----  ---

Zavadil nedorazil, Šotola kvůli nemoci odstoupil.

Zápasy: Klůj-Chudárek 6-3, 4-6, 7-4, Klůj-Dillenz 6-3, 7-5, Klůj-Churý 6-3, 6-4, Chudárek-Churý 6-4, 6-4, Churý-Dillenz 5-7, 7-5, 7-9, Chudárek-Dillenz 6-2, 6-3.

Skupina D
Neděle 15.00
12345BSP
1 Hrudík2-02-02-02-0 8 8:01.
2 Hendrych0-22-02-02-06 6:22.
3 Daněk P.0-20-22-02-1 44:53.
4 Chudý R.0-20-20-20-2 00:85.
5 Pospíšil0-20-21-22-0  23:64.

Zápasy: sobota: Hrudík, Daněk P. 6-2, 6-2.

Neděle: Hendrych-Pospíšil 6-4, 7-6, Hrudík-Chudý 6-2, 6-4, Daněk-Pospíšil 3-6, 6-3,7-5, Hendrych-Chudý 6-2, 6-3, následují zápasy bez rozlišení pořadí: Hrudík-Hendrych 6-4, 6-2, Hrudík-Pospíšil 6-4, 6-2, Hendrych-Daněk 6-2, 6-3, Daněk-Chudý 7-5, 7-5, Chudý-Pospíšil 4-6, 2-6.

čtvrtfinále semifinále finále vítěz
A1 Posolda Posolda    
D2 Hendrych 6-2, 6-4 Matela  
B1 Matela Matela 7-5, 0-6, 1-6  
C2 Chudárek 6-0, 6-0   Daněk M.
C1 Klůj Klůj   2-6, 7-5, 4-6
B2 Pouzar 6-1, 6-2 Daněk M.  
D1 Hrudík Daněk M. 4-6, 1-6  
A2 Daněk M. 6-3, 5-7, 3-6    

Čtyřhry mužů

Do čtvrtfinále postupují první dva ze skupin.

Skupina A
Pondělí 13.30.
12345BSP
1 Matela+Polák2-02-02-02-08 8:01.
2 Indrák J.+J.0-22-02-00-24 4:43.
3 Olšák M.+R.0-20-22-10-2 22:74.
4 Dillenz-Churý0-20-21-20-2 01:85.
5 Klůj+Pouzar0-22-02-02-0  66:22.

Zápasy: Indrák J.+J.-Olšák M.+R. 6-4, 6-4, Indrák J.+J.-Klůj+Pouzar 2-6, 2-6, Olšák M.+R.-Churý+Dillenz 5-7, 7-6, 7-5, Churý+Dillenz-Klůj+Pouzar 3-6, 3-6. Bez rozlišení pořadí: Matela+Polák-Indrák J.+J. 6-2, 6-3, Matela+Polák-Olšák M.+R. 6-2, 6-2, Matela+Polák-Churý+Dillenz 6-2, 6-2, Matela+Polák-Klůj+Pouzar 6-2, 6-4, Indrák J+J-Churý+Dillenz 6-3, 7-5, Olšák M.+R.-Klůj+Pouzar 2-6, 2-6.

Skupina B
Čtvrtek 15.30
1234BSP
1 Daněk M.+Posolda 2-0 2-0 1-2 45:22.
2 Hendrych+Pruš 0-2 2-1 0-2 22:53.
3 Darebník+Zeman 0-2 1-2 0-2 01:64.
4 Marko+Zavadil 2-1 2-0 2-0 66:11.

Zápasy: Darebník+Zeman-Marko+Zavadil 6-7, 2-6, Hendrych+Pruš-Darebník+Zeman 4-6, 6-3, 7-1, Hendrych+Pruš-Marko+Zavadil 6-7, 4-6. Bez rozlišení pořadí: Daněk+Posolda-Hendrych+Pruš 6-4, 6-2, Daněk+Posolda-Darebník+Zeman 6-2, 6-2, Daněk+Posolda-Marko+Zavadil 6-3, 5-7, 1-7.

semifinále finále vítězi
A1
Matela+Polák
   
  Matela+Polák  
B2
Daněk M.+Posolda
6-3, 6-0  
    Matela+Polák
B1
Marko+Zavadil
  6-1, 6-1
  Klůj+Pouzar  
A2
Klůj+Pouzar
6-4, 5-7, 4-6  

Turnaj žen

Skupina
Pátek 26. 6. 15.00
12345BSP
1 Olšáková2-02-02-02-08 8:01.
2 Darebníková0-20-22-11-22 3:74.
3 Havelková0-22-02-02-0 66:22.
4 Hendrychová0-21-20-22-0 23:63.
5 Hovořáková0-22-10-20-2  22:75.

Zápasy bez rozlišení pořadí: Olšáková-Darebníková 6-2, 6-3, Olšáková-Havelková 6-2, 6-2, Olšáková-Hovořáková 6-2, 6-2, Olšáková-Hendrychová 6-3, 6-2, Darebníková-Havelková 2-6, 3-6, Darebníková-Hovořáková 6-2, 4-6, 7-4, Darebníková-Hendrychová 3-6, 6-4, 4-7, Havelková-Hovořáková 6-3, 7-5, Havelková-Hendrychová 6-2, 6-4, Hendrychová-Hovořáková 6-4, 6-3.

Čtyřhry žen

Skupina
Pátek 26. 6. večer
123BSP
1 Olšáková+Havelková 2-0 2-0 44:01.
2 Darebníková+Hovořáková 0-2 0-2 00:43.
3 Hendrychová+Kubová 0-2 2-0 22:22.

Zápasy: Olšáková+Havelková-Darebníková+Hovořáková 6-2, 6-4, Olšáková+Havelková-Hendrychová+Kubová 6-2, 6-2, Darebníková+Hovořáková-Hendrychová+Kubová 2-6, 2-6.

Turnaj mladých do 16 let

Do turnaje mladých hráčů se přihlásilo 6 hráčů.

Turnaj mladých

Pondělí 8.30, úterý 8.30.

123456BSP
1 Janečka3-64-63-66-00-6 216:245.
2 Krajcar6-36-76-46-01-6 625:203.
3 Koutný6-47-66-46-33-6 828:232.
4 Ponížil6-34-64-67-50-6 421:264.
5 Kopřiva0-60-63-65-7 2-6 010:316.
6 Nedbal6-06-16-36-06-2  1030:61.

Dívky do 16 let

Hendrychová Marika - Olšáková Nikola 6-3, 5-7, 7-3

Děti do 10 let

Skupina
Sobota 27. 6. dopoledne
1234BSP
1 Darebník+Olšák 1-3 3-1 3-2 47:62.
2 Stibora+Hendrychová 3-1 3-0 3-0 69:11.
3 Kalabusová+Kubová 1-3 0-3 3-2 24:83.
4 Kutrová+Mlčáková 2-3 0-3 2-3 04:94.

Fotografie

Fotografie z tenisového turnaje 2009.

‹ Turnaj 2008Turnaj 2010 ›

© 2005, 2019 Jiří Bureš, podporuje nás obec Jankovice