Turnaje 2010

Úvod > Turnaje > 2010

Pohár starostky obce 2010

Dvacátý čtvrtý ročník turnaje ve dvouhrách neregistrovaných hráčů a přidružené turnaje, Jankovice 15. 7.-25. 7. 2010.

Losování

Losování proběhlo ve středu 14. 7. 2010 od 18.00 v areálu tenisového kurtu v Jankovicích.

Tenisový míček Head

Turnaj

V hlavní soutěži dvouher mužů se hraje o putovní Pohár starostky obce. Dále jsou vyhlášeny:

Níže uvedené hrací dny a časy jsou pouze orientační a budou včas upřesněny vedením turnaje. Je možné že se jednotlivé skupiny odehrají ve více dnech podle časových možností a fyzické zátěži hráčů.

Postupová kritéria

Kritéria pro určení pořadí na postupových místech:

  1. Body (za vítězství 2, porážka 0 bodů).
  2. Vzájemné utkání (vítězství ze vzájemných utkání více hráčů se stejnými body).
  3. Větší rozdíl skóre setů ze všech utkání.
  4. Větší počet vyhraných setů ze všech utkání.
  5. Větší rozdíl setů ze vzájemných utkání hráčů se stejnými body.
  6. Větší počet vyhraných setů ze vzájemných utkání hráčů se stejnými body.
  7. Nové utkání.
  8. Los.

Do čtvrtfinále postupují první dva ze skupin.

Dvouhry mužů

První kolo se hraje ve skupinách od stavu 2-2 na gamy. Ze skupin postupují první dva hráči. Do čela skupin byli vylosováni hráči ze čtyř vybraných nasazených hráčů.

Skupina A
15. 7. (čtv.) od 16.00, 18. 7. (ned.) a 20. 7. (út.)
12345BSP
1 Hrudík2-02-0scr H2-0 6 6:22.
2 Páník0-20-20-22-02 2:6.
3 Churý0-22-00-21-2 23:6.
4 Daněk J.scr H2-02-02-0 88:01.
5 Dillenz0-20-22-10-2  22:7.
Skupina B
18. 7. 2010 (neděle) od 7.30
12345BSP
1 Daněk M.2-02-02-02-1 8 8:11.
2 Posolda0-22-02-02-0 6 6:22.
3 Daněk P.0-20-22-00-2 22:64.
4 Dvořák0-20-20-22-0 22:64.
5 Pavelka1-20-22-00-2  23:63.
Skupina C
16. 7. 2010 (pát.) od 15.00
12345BSP
1 Matela Z.2-12-02-02-0 8 8:11.
2 Matela M.1-22-02-02-0 6 7:22.
3 Kudlík0-20-2scr K0-2 00:85.
4 Zimáček0-20-2scr Kscr N 44:43.
5 Nedbal0-20-22-0scr N  22:64.
Skupina D
12345BSP
1 Zavadilscr M2-02-02-0 8 8:01.
2 Míčekscr M2-02-02-0 6 6:22.
3 Chudý0-20-21-20-2 01:85.
4 Hendrich0-20-22-12-0 44:53.
5 Vaňhara0-20-22-00-2  22:34.
čtvrtfinále semifinále finále vítěz
A1 J. Daněk Z. Míček    
D2 Z. Míček 6-3, 3-6, 6-2 M. Daněk  
B1 M. Daněk M. Daněk 6-3, 6-2  
C2 M. Matela 6-1, 4-6, 6-4   M. Daněk
C1 Z. Matela Z. Matela   6-1, 7-6 (9-7)
B2 K. Posolda 2-6, 6-2, 6-2 Z. Matela  
D1 J. Zavadil J. Zavadil 6-2, -  
A2 A. Hrudík 7-6, 6-3    

Čtyřhry mužů

Do čtvrtfinále postupují první dva ze skupin.

Skupina A
12345BSP
1 Marko+Zavadil1-22-00-20-22 3:64.
2 Přikryl+Zimáček2-1scr D+P1-21-24 6:53.
3 Daněk+Pouzar0-2scr D+P0-20-2 00:85.
4 Hrabal+Pavelka2-02-12-01-2 67:32.
5 Edler+Hoffman2-02-12-02-1  88:21.
Skupina B
1234BSP
1 Matela M.+Z. 2-1 2-0 1-2 45:31.
2 M. Daněk+Posolda 1-2 2-0 2-0 45:22.
3 Dillenz+Churý 0-2 0-2 0-2 00:6.
4 Hendrych+Míček 2-1 0-2 2-0 44:3.
semifinále finále vítězi
A1
Hrabal+Pavelka
   
  M. Daněk+Posolda  
B2
M. Daněk+Posolda
6-3, 6-4  
    M. Daněk+Posolda
B1
Matela M.+Z.
  5-7, 6-4, 6-4
  Matela M.+Z.  
A2
Edler+Hoffman
4-6, 6-2, 6-4  

Turnaj žen

Skupina
12345BSP
1 J. Hendrychováscr H2-00-20-2 2 2:64.
2 M. Olšákováscr H2-02-02-0 8 8:01.
3 Darebníková0-20-20-20-2 00:85.
4 M. Hendrychová2-00-22-00-2 44:43.
5 N. Olšáková2-00-22-02-0  66:22.

Turnaj mladých do 16 let

Do turnaje mladých hráčů se přihlásilo 8 hráčů.

Turnaj mladých do 16 let
12345678BSP
1 Vašík2-02-02-02-00-22-0 2-0 12:2.
2 M. Hendrychová0-20-20-21-20-2 2-02-0 4:6.
3 N. Olšáková0-22-02-02-00-2 2-02-0 10:3.
4 Trčková0-22-00-21-22-0 0-20-2 4:5.
5 Fuksová0-22-10-22-1 0-2 2-02-0 8:4.
6 Šmakal2-02-02-02-02-0  2-02-0 14:1.
7 Stibora0-20-20-20-20-20-2  0-2 0:8.
8 Sedlařík0-20-20-20-20-20-22-0  2:7.

Děti do 10 let

Turnaj dětí 6-10 let

Pondělí 8.30, úterý 8.30.

123456BSP
1 A. Hendrychová3-03-00-33-13-0 812:42.
2 Hendrych0-30-30-30-30-3 00:156.
3 Darebník0-33-00-32-31-3 26:125.
4 Olšák3-03-03-03-03-0 1015:01.
5 Teplíčková1-33-03-20-3 3-0 610:83.
6 Kubová0-33-03-10-30-3  43:104.

Fotografie

Fotografie z tenisového turnaje 2010.

‹ Turnaj 2009Turnaj 2011 ›

© 2005, 2019 Jiří Bureš, podporuje nás obec Jankovice