Turnaje 2011

Úvod > Turnaje > 2011

Pohár starostky obce 2011

Dvacátý pátý ročník turnaje ve dvouhrách neregistrovaných hráčů a přidružené turnaje, Jankovice 16. 6.-5. (9.) 7. 2011.

Tenisová síť

Turnaj

PDF Propozice turnaje
pdf 170 kB

Pohár

Postupová kritéria

Kritéria pro určení pořadí na postupových místech (do "pavouka" jdou první dva ze skupin):

  1. Body (vítěz 2, poražený 0 b.).
  2. Vzájemné utkání (vítězství ze vzájemných utkání více hráčů se stejnými body).
  3. Větší rozdíl skóre setů ze všech utkání.
  4. Větší počet vyhraných setů ze všech utkání.
  5. Větší rozdíl setů ze vzájemných utkání hráčů se stejnými body.
  6. Větší počet vyhraných setů ze vzájemných utkání hráčů se stejnými body.
  7. Nové utkání.
  8. Los.

Níže uvedené hrací dny a časy jsou pouze orientační a budou včas upřesněny vedením turnaje. Je možné, že se jednotlivé skupiny odehrají ve více dnech podle časových možností a stavu hráčů.

Pořadí utkání ve skupinách

Pokud se hráči nedohodnou jinak, je stanoveno následující pořadí zápasů ve skupinách.

Dvouhry mužů

První kolo se hraje ve skupinách od stavu 2-2 na gamy. Místo třetího setu se hraje tie-break. Ze skupin postupují první dva hráči. Do čela skupin byli vylosováni hráči ze šesti určených nasazených hráčů.

Skupina A
Út. 21. 6. 13.00, pát. 24. 6., sob. 9.30
1234BSP
1 Matela M.A2-02-02-0 6 6:01.
2 Churý0-2A1-20-20 1:64.
3 Dvořák0-22-1A0-2 22:53.
4 Hrudík0-22-02-0A 44:22.

Út. 21. 6.: Hrudík-Churý 6-3, 7-5, Dvořák-Churý 6-3, 4-6, 7-5, Hrudík-Dvořák 6-2, 6-2.

Pát. 24. 6.: Matela-Churý 6-3, 6-2, Matela-Dvořák 6-3, 6-2.

Sob. 25. 6.: Matela-Hrudík 6-3, 6-4.

Skupina B
Středa 22. 6. 15.00
1234BSP
1 Daněk M.B1-22-02-0 4 5:21.
2 Chudárek2-1B2-01-24 5:32.
3 Chmelař0-20-2B0-2 00:64.
4 Zimáček0-22-12-0B 44:33.

Stř. 22. 6. (bez určení pořadí): Daněk-Chudárek 6-3, 3-6, 1-7, Daněk-Chmelař 6-3, 6-2, Daněk-Zimáček 6-3, 6-4, Chudárek-Chmelař 6-3, 6-4, Chudárek-Zimáček 6-3, 3-6, 6-8, Chmelař-Zimáček 2-6, 3-6.

Skupina C
Sobota 19. 6., úterý 21. 6. od 9.30 a od 16.15, čtvrtek 23. 6. 15.00.
1234BSP
1 PosoldaC0-22-02-0 4 4:22.
2 Daněk J.2-0C2-02-06 6:01.
3 Ziegelbauer0-20-2C2-0 22:43.
4 Dillenz0-20-20-2C 00:64.

Sob. 19. 6. Daněk-Posolda 7-6, 6-4.

Út. 21. 6. Daněk-Ziegelbauer 7-5, 6-3, Daněk-Dillenz 6-2, 6-3, Ziegelbauer-Dillenz 6-4, 6-3, Posolda-Dillenz 6-3, 6-3.

Čtv. 23. 6. Posolda-Ziegelbauer 6-2, 6-3.

Skupina D
Pondělí 20. 6.
1234BSP
1 Matela Z.D2-02-02-0 6 6:01.
2 Zeman0-2D0-20-20 0:64.
3 Pavelka0-22-0D2-1 44:32.
4 Hendrych0-22-01-2D 23:43.

Pon. 20. 6.: Matela-Zeman 6-2, 6-2, Matela-Pavelka 6-3, 6-3, Matela-Hendrych 6-2, 6-2, Zeman-Pavelka 3-6, 3-6, Zeman-Hendrych 2-6, 3-6, Pavelka-Hendrych 6-7, 6-3, 8-6.

Skupina E
Sob. 18. 6. od 14.30, stř. 22. 6. 10.00, pát. 24. 6. 13.30, sob. 25. 6. 8.30
1234BSP
1 MíčekE2-02-02-0 6 6:01.
2 Páník0-2E2-0scr. Š4 4:22.
3 Novák0-20-2E2-0 22:43.
4 Šenkyřík0-2scr. Š0-2E 00:64.

Sob. 19. 6. Míček-Novák 6-4, 6-2, Míček-Šenkyřík 6-2, 6-2, Novák-Šenkyřík 6-3, 6-2.

Stř. 22. 6.: Páník-Novák 6-3, 6-4.

Pát. 24. 6.: Míček-Páník 6-2, 7-5.

Skupina F
Neděle 19. 6. ráno
1234BSP
1 KusákF2-01-22-0 4 5:22.
2 Hynek0-2F0-21-20 1:64.
3 Němček2-12-0F2-0 66:11.
4 Dostálek0-22-10-2F 24:53.

Ned. 19. 6.: Němček-Hynek 6-2, 6-2, Dostálek-Hynek 6-4, 4-6, 11-9, Kusák-Hynek 6-2, 6-2, Kusák-Němček 4-6, 7-6, 6-8, Kusák-Dostálek 6-3, 6-2.

Pon. 20. 6.: Němček-Dostálek 7-6, 7-6 (hráno v Kroměříži).

Pořadí po skupinách

Poř.HráčSk.BodySetyHry
1. Z. Matela 1. 6 6:0 (+6) 36:14 (+22)
2. Míček 1. 6 6:0 (+6) 37:17 (+20)
3. M. Matela 1. 6 6:0 (+6) 36:17 (+19)
4. J. Daněk 1. 6 6:0 (+6) 38:23 (+15)
5. Němček 1. 6 6:1 (+5) 46:33 (+13)
6. M. Daněk 1. 4 5:2 (+3) 34:28 (+6)
7. Kusák 2. 4 5:2 (+3) 41:29 (+12)
8. Chudárek 2. 4 5:3 (+2) 43:34 (+9)
9. Posolda 2. 4 4:2 (+2) 34:24 (+10)
10. Hrudík 2. 4 4:2 (+2) 32:24 (+8)
11. Páník 2. 4 4:2 (+2) 31:24 (+7)
12. Pavelka 2. 4 4:3 (+1) 38:34 (+4)

Vyřazovací boje

Na místa 1, 6, 7 a 12 pavouka jsou vylosování nejlepší z vítězů skupin (rozhodují body, skóre setů, skóre her a los). Zbylí dva hráči z první pozice a hráči z druhých pozic se losují na zbylá místa do předkola.

osmifinále čtvrtfinále semifinále finále/vítěz
1 J. Daněk    
    Posolda  
2 Posolda Posolda -, -, -  
3 Němček 7-6, 6-4   Posolda
4 Hrudík Kusák   7-6, 6-3
5 Kusák 6-0, 6-4 Z. Matela  
6 Z. Matela 7-6, 6-2  
      M. Daněk
7 M. Matela   5-7, 6-1, 6-4
    M. Daněk  
8 M. Daněk M. Daněk 6-4, 6-0  
9 Páník 6-0, 6-1   M. Daněk
10 Chudárek Chudárek   7-5, 6-2
11 Pavelka 6-1, 6-3 Míček  
12 Míček 4-6, 6-0, 6-3  

Čtyřhry mužů

Do čtvrtfinále postupují první dvě dvojice ze skupin.

Skupina A
Neděle 26. 6. 9.30
123BSP
1 Kusák+Matela Z.A2-02-044:0 1.
2 Nedbal+Páník0-2A1-201:4 3.
3 Dostálek+Němček0-22-1A22:3 2.

Ned. 26. 6.: Kusák+Matela Z.-Nedbal+Páník 6-2, 6-4, Kusák+Matela Z.-Dostálek+Němček 6-4, 6-3, Dostálek+Němček-Nedbal+Páník 4-6, 6-2, 7-4.

Skupina B
Pátek 24. 6. 13.00
123BSP
1 Daněk M.+Posolda B 2-0 1-2 23:22.
2 Dillenz+Churý 0-2 B 0-2 00:23.
3 Darebník+Kudlík 2-1 2-0 B 44:11.
Skupina C
Pátek 24. 6. 16.00
1234BSP
1 Marko+Zavadil C scr. 2-0 2-0 44:22.
2 Přikryl+Zimáček M+Z C 1-2 2-0 45:21.
3 Daněk J.+Hlobil 0-2 2-1 C scr. 22:54.
4 Dědič+Hendrych 0-2 0-2 Da+H C 22:43.
Skupina D
Ned. 26. 6. 16.00.
1234BSP
1 Chudárek+Ziegelbauer D 1-2 2-0 2-0 45:22.
2 Dvořák+Hrudík 2-1 D 2-1 2-0 66:21.
3 Míček D.+Z. 0-2 1-2 D 2-1 23:53.
4 Sedláček+Zapletal 0-2 0-2 1-2 D 01:64.

Sob. 18. 6. Míček D.+Z.-Sedláček+Zapletal 6-7, 6-3, 7-5.

Sob. 25. 6. Dvořák+Hrudík-Sedláček+Zapletal 6-3, 7-6.

Ned. 26. 6. Chudárek+Ziegelbauer-Dvořák+Hrudík 6-4, 4-6, 3-7, Chudárek+Ziegelbauer-Míček D.+Z. 6-4, 6-4, Dvořák+Hrudík-Míček D.+Z. 4-6, 6-4, 7-2.

Pon. 27. 6. Chudárek+Ziegelbauer-Sedláček+Zapletal 6-3, 6-4.

čtvrtfinále semifinále finále/vítězové
A1 Kusák+Matela Z. Kusák+Matela Z.  
D2 Chudárek+Ziegelbauer 6-3, 6-3 Kusák+Matela Z.
B1 Darebník+Kudlík Marko+Zavadil scr.
C2 Marko+Zavadil 6-2, 4-6, 6-3 Kusák+Matela Z.
C1 Přikryl+Zimáček Daněk M.+Posolda 6-2, 6-4
B2 Daněk M.+Posolda 6-4, 7-6 Daněk M.+Posolda
D1 Dvořák+Hrudík Dvořák+Hrudík 6-2, 7-6
A2 Dostálek+Němček scr.  

Turnaj žen

Skupina
Od pátečního podvečera (18. 6).
1234567BSP
1 J. Hendrychová2-00-22-12-00-20-2 6 6:74.
2 E. Páníková0-20-21-22-00-20-2 2 3:106.
3 M. Hendrychová2-02-02-02-02-00-2 1010:22.
4 P. Hovořáková1-22-10-21-20-20-2 24:115.
5 Z. Darebníková0-20-20-22-1 0-20-2 22:117.
6 P. Krištůfková2-02-00-22-02-0 0-2 88:43.
7 N. Olšáková2-02-02-02-02-02-0  1212:01.

Zápasy: Páníková-Darebníková 7-6, 6-3, J. Hendrychová-Darebníková 6-3, 6-2, M. Hendrychová-Krištůfková 6-2, 6-4, M. Hendrychová-Darebníková 6-2, 6-2, M. Hendrychová-Páníková 6-2, 6-2, J. Hendrychová-Páníková 6-2, 6-2, J. Hendrychová-Krištůfková 3-6, 2-6, Páníková-Hovořáková 4-6, 6-3, 2-6, Páníková-Olšáková 2-6, 2-6, Hovořáková-Darebníková 5-7, 6-2, 5-7, Hovořáková-Krištůfková 2-6, 3-6, Hovořáková-Olšáková 2-6, 2-6, Darebníková-Krištůfková 2-6, 2-6, Darebníková-Olšáková 2-6, 2-6, Krištůfková-Olšáková 3-6, 2-6, Olšáková-J. Hendrychová 6-2, 6-3, Olšáková-M. Hendrychová 6-2, 6-3, Krištůfková-Páníková 6-2, 6-2, M. Hendrychová-Hovořáková 6-3, 6-2, J. Hendrychová-Hovořáková 5-7, 6-4, 7-1, M. Hendrychová-J. Hendrychová 6-2, 6-4.

Čtyřhry žen

Skupina
Pátek 26. 6. večer
123BSP
1 J. Hendrychová+Šťastová 2-0 2-0 44:01.
2 Darebníková+Hovořáková 0-2 0-2 00:43.
3 Páníková+M. Hendrychová 0-2 2-0 22:22.

Zápasy: J. Hendrychová+Šťastová-Darebníková+Hovořáková 6-3, 6-3, Darebníková+Hovořáková-Páníková+M. Hendrychová 2-6, 3-6, J. Hendrychová+Šťastová-Páníková+M. Hendrychová 7-5, 6-3.

Turnaj mladých do 16 let

Turnaj mladých
12345BSP
1 Dominik Vašík2-0-2-02-0  :.
2 Martin Stibora0-22-12-0-  :.
3 Kateřina Kubová-1-22-10-2  :.
4 Štěpánka Mlčáková0-20-21-20-2 01:85.
5 Adriana Hendrychová0-2-2-02-0   :.

Děti do 10 let

Skupina
Sobota 25. 6.
123BSP
1 Z. Pospíšil 6-2 7-5 413:71.
2 L. Hendrych 2-6 3-6 05:123.
3 N. Teplíčková 5-7 6-3 211:102.

Fotografie

Fotografie z tenisového turnaje 2011.

‹ Turnaj 2010Turnaj 2012 ›

© 2005, 2019 Jiří Bureš, podporuje nás obec Jankovice