Turnaje 2013

Úvod > Turnaje > 2013

Pohár starostky obce 2013

Dvacátý sedmý ročník turnaje ve dvouhrách neregistrovaných hráčů a přidružené turnaje, Jankovice 14. 6.-6. 7. 2013.

Tenisáky Dunlop

Turnaj

Stín podávajícího

Dvouhry mužů

Ve skupinách se hraje od stavu 2-2 na gamy. Místo třetího setu se hraje tie-break. Ze skupin postupují první čtyři hráči. Do čela skupin byli vylosováni čtyři hráči podle výsledků z minulých let.

Skupina A
12345BSP
1 KusákA1-22-02-01-2 46:43.
2 Posolda2-1Ascr.2-12-1 66:51.
3 Ziegelbauer0-2scr.A2-00-2 44:44.
4 Chudárek0-21-20-2A1-2 01:85.
5 Daněk J.2-11-22-02-1A 67:42.

14. 6. Ziegelbauer - Chudárek 6-4, 6-4, Ziegelbauer - Daněk 5-7, 3-6, Chudárek - Daněk 6-4, 5-7, 5-7.

16. 6. Kusák - Ziegelbauer 6-2, 6-3, Kusák - Posolda 6-3, 6-7, 2-7, Posolda - Daněk 4-6, 7-5, 7-4.

18. 6. Kusák - Daněk 1-2, Kusák - Chudárek 6-2, 7-6 (7-2), Posolda - Chudárek 3-6, 6-2, 7-2.

Skupina B
12345BSP
1 Daněk M.B2-02-02-12-0 88:11.
2 Hrudík0-2B1-21-22-0 24:64.
3 Gremlica0-22-1B2-02-0 66:32.
4 Pavelka1-22-10-2B2-1 45:63.
5 Odstrčilík0-20-20-21-2B 01:85.

15. 6. Daněk - Gremlica 7-5, 6-3, Daněk - Pavelka 6-7, 7-5, 7-4 a Gremlica - Pavelka 6-2, 6-4.

16. 6. Daněk - Hrudík 6-3, 7-6 (7-4), Daněk - Odstrčilík 6-4, 6-2, Hrudík - Gremlica 6-4, 3-6, 6-8, Gremlica - Odstrčilík 7-5, 6-2.

17. 6. Pavelka - Odstrčilík 6-7, 6-3, 7-1, Hrudík - Pavelka  3-6, 6-3, 3-7.

27. 6. Hrudík - Odstrčilík 7-5, 6-3.

Vyřazovací boje

První dva ze skupin jsou nasazeni. Zbylí hráči se losují do čtvrtfinále.

čtvrtfinále semifinále finále/vítěz
A1 Posolda    
  Posolda  
2 Pavelka -, -, -  
    Posolda
3 Kusák   6-4, 6-3
  Gremlica  
B2 Gremlica scr.  
    Daněk M.
A2 Daněk J.   7-5, 1-6, 6-4
  Daněk J.  
6 Ziegelbauer 7-5, 6-2  
  Daněk M.
7 Hrudík   -, -, -
Daněk M.  
B1 Daněk M. -, -, -  

Tenisky

Čtyřhry mužů

Do čtvrtfinále postupují první dvě dvojice ze skupin.

Skupina C
1234BSP
1 Daněk M.+PosoldaC 2-10-22-0 44:32.
2 Hrudík+Pohanka1-2C 0-22-0 23:43.
3 Marko+Podhajský2-02-0C 2-0 66:01.
4 Daniel+Zapletal0-20-2 0-2C 00:64.

23. 6. Marko+Podhajský - Daněk+Posolda 7-5, 7-5, Marko+Podhajský - Hrudík+Pohanka 6-2, 7-6 (7-4), Marko+Podhajský - Daniel+Zapletal 6-2, 6-2. Hrudík+Pohanka - Daniel+Zapletal 6-2, 6-2, Daněk+Posolda - Hrudík+Pohanka 6-7 (5-7), 6-3, 7-3, Daněk+Posolda - Daniel+Zapletal 6-3, 6-3.

Skupina D
123BSP
1 Hrabal+PavelkaD0-22-0 22:22.
2 Kusák+Rolinc2-0D2-0 44:01.
3 Hradil+Prusenovský0-20-2D 00:43.

20. 6. Kusák+Rolinc - Prusenovský+Hradil 6-2, 6-2, Kusák+Rolinc - Hrabal+Pavelka 6-2, 6-2, Hrabal+Pavelka - Hradil+Prusenovský 7-5, 6-2.

Skupina E
Na 1. pozici byla vylosovaná dvojice Matela Z.+Rolinc, kterou nahradili Darebník+Kudlík.
1234BSP
1 Darebník+KudlíkE0-2 1-20-2 01:64.
2 Chudárek+Odstrčilík2-0E 2-12-0 66:11.
3 Kulda+Ziegelbauer2-11-2E2-0 45:32.
4 Hendrych+Páník2-00-20-2E 22:43.

16. 6. Chudárek+Odstrčilík - Hendrych+Páník 6-2, 6-2.

17. 6. Hendrych+Páník - Darebník+Kudlík 6-2, 6-4.

19. 6. Chudárek+Odstrčilík - Darebník+Kudlík 6-3, 7-5

20. 6. Kulda+Ziegelbauer - Hendrych+Páník 6-4, 6-4

23. 6. Darebník+Kudlík - Kulda+Ziegelbauer 6-4, 3-6, 3-7, Chudárek+Odstrčilík - Kulda+Ziegelbauer 5-7, 7-5, 7-2

Pořadí po skupinách pro nasazení

Body a skóre dvojic skupiny D (jediná trojčlenná) byly vynásobeny koeficientem 1,5. Vítězství v tie-breaku se hry počítají jako 2-0.

Poř.DvojiceSk.BodySetyHry
1. Kusák+Rolinc 1. 6 6:0 (+6) 36:12 (+24)
2. Marko+Podhajský 1. 6 6:0 (+6) 39:22 (+17)
3. Chudárek+Odstrčilík 1. 6 6:1 (+5) 39:24 (+15)

Vyřazovací boje

Na dvě místa pavouka jsou nasazeni nejlepší z vítězů skupin (rozhodují body, skóre setů, skóre her a los). Zbylé dvojice se losují do čtvrtfinále.

čtvrtfinále semifinále finále/vítězové
  1. Kusák+Rolinc  
3.-6. Chudárek+Odstrčilík   Chudárek+Odstrčilík
3.-6. Kulda+Ziegelbauer Chudárek+Odstrčilík scr.
  7-6, 6-2 Marko+Podhajský
3.-6. Daněk M.+Posolda Daněk M.+Posolda -, -, -
3.-6. Hrabal+Pavelka scr. Marko+Podhajský
  2. Marko+Podhajský -, -, -
     

Tenisák nad raketou

Turnaj žen

Čtyřhry žen

1234BSP
1 Šťastová+Hendrych1-2 2-02-1 45:32.
2 Hendrychová J+A2-1 2-02-0 66:11.
3 Páníková+Darebníková0-20-21-2 01:64.
4 Kubová M+K1-20-22-14ŽE 23:53.

28. 6.(?) Šťastová Hana + Hendrych Lumír ml. - Hendrychová Jana + Hendrychová Adriana 6-4, 6-7, 4-7, Šťastová + Hendrych - Páníková Eva + Darebníková Zuzana 6-2, 6-2, Šťastová + Hendrych - Kubová Marta + Kubová Kateřina 4-6, 6-4, 8-6 Hendrychová J+A - Páníková + Darebníková 6-2, 6-3 Hendrychová J+A - Kubová M+K 7-6, 6-3 Páníková + Darebníková - Kubová M+K 7-5, 4-6, 4-7 .

Turnaj mladých do 15 let

Zvítězila Adriana Hendrychová.

Pohár

Postupová kritéria

Kritéria pro určení pořadí na postupových místech (do "pavouka" jdou první dva ze skupin):

  1. Body (vítěz 2, poražený 0).
  2. Vzájemné utkání (vítězství ze vzájemných utkání více hráčů se stejnými body).
  3. Větší rozdíl skóre setů ze všech utkání.
  4. Větší počet vyhraných setů ze všech utkání.
  5. Větší rozdíl setů ze vzájemných utkání hráčů se stejnými body.
  6. Větší počet vyhraných setů ze vzájemných utkání hráčů se stejnými body.
  7. Nové utkání.
  8. Los.

Hrací dny a časy jsou orientační a budou upřesněny vedením turnaje. Skupiny se mohou odehrát ve více dnech podle možností hráčů.

Pořadí utkání ve skupinách

Pokud se hráči nedohodnou jinak, je stanoveno následující pořadí zápasů ve skupinách.

PDF Propozice turnaje
pdf 174 kB

Fotografie

Fotografie z tenisového turnaje 2013.

‹ Turnaj 2012 Turnaj 2014 ›

© 2005, 2019 Jiří Bureš, podporuje nás obec Jankovice