Dvacátý sedmý ročník turnaje ve dvouhrách neregistrovaných hráčů a přidružené turnaje, Jankovice 14. 6.-6. 7. 2013.
Ve skupinách se hraje od stavu 2-2 na gamy. Místo třetího setu se hraje tie-break. Ze skupin postupují první čtyři hráči. Do čela skupin byli vylosováni čtyři hráči podle výsledků z minulých let.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | B | S | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 Kusák | A | 1-2 | 2-0 | 2-0 | 1-2 | 4 | 6:4 | 3. |
2 Posolda | 2-1 | A | scr. | 2-1 | 2-1 | 6 | 6:5 | 1. |
3 Ziegelbauer | 0-2 | scr. | A | 2-0 | 0-2 | 4 | 4:4 | 4. |
4 Chudárek | 0-2 | 1-2 | 0-2 | A | 1-2 | 0 | 1:8 | 5. |
5 Daněk J. | 2-1 | 1-2 | 2-0 | 2-1 | A | 6 | 7:4 | 2. |
14. 6. Ziegelbauer - Chudárek 6-4, 6-4, Ziegelbauer - Daněk 5-7, 3-6, Chudárek - Daněk 6-4, 5-7, 5-7.
16. 6. Kusák - Ziegelbauer 6-2, 6-3, Kusák - Posolda 6-3, 6-7, 2-7, Posolda - Daněk 4-6, 7-5, 7-4.
18. 6. Kusák - Daněk 1-2, Kusák - Chudárek 6-2, 7-6 (7-2), Posolda - Chudárek 3-6, 6-2, 7-2.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | B | S | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 Daněk M. | B | 2-0 | 2-0 | 2-1 | 2-0 | 8 | 8:1 | 1. |
2 Hrudík | 0-2 | B | 1-2 | 1-2 | 2-0 | 2 | 4:6 | 4. |
3 Gremlica | 0-2 | 2-1 | B | 2-0 | 2-0 | 6 | 6:3 | 2. |
4 Pavelka | 1-2 | 2-1 | 0-2 | B | 2-1 | 4 | 5:6 | 3. |
5 Odstrčilík | 0-2 | 0-2 | 0-2 | 1-2 | B | 0 | 1:8 | 5. |
15. 6. Daněk - Gremlica 7-5, 6-3, Daněk - Pavelka 6-7, 7-5, 7-4 a Gremlica - Pavelka 6-2, 6-4.
16. 6. Daněk - Hrudík 6-3, 7-6 (7-4), Daněk - Odstrčilík 6-4, 6-2, Hrudík - Gremlica 6-4, 3-6, 6-8, Gremlica - Odstrčilík 7-5, 6-2.
17. 6. Pavelka - Odstrčilík 6-7, 6-3, 7-1, Hrudík - Pavelka 3-6, 6-3, 3-7.
27. 6. Hrudík - Odstrčilík 7-5, 6-3.
První dva ze skupin jsou nasazeni. Zbylí hráči se losují do čtvrtfinále.
čtvrtfinále | semifinále | finále/vítěz |
---|---|---|
A1 Posolda | ||
Posolda | ||
2 Pavelka | -, -, - | |
Posolda | ||
3 Kusák | 6-4, 6-3 | |
Gremlica | ||
B2 Gremlica | scr. | |
Daněk M. | ||
A2 Daněk J. | 7-5, 1-6, 6-4 | |
Daněk J. | ||
6 Ziegelbauer | 7-5, 6-2 | |
Daněk M. | ||
7 Hrudík | -, -, - | |
Daněk M. | ||
B1 Daněk M. | -, -, - |
Do čtvrtfinále postupují první dvě dvojice ze skupin.
1 | 2 | 3 | 4 | B | S | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 Daněk M.+Posolda | C | 2-1 | 0-2 | 2-0 | 4 | 4:3 | 2. |
2 Hrudík+Pohanka | 1-2 | C | 0-2 | 2-0 | 2 | 3:4 | 3. |
3 Marko+Podhajský | 2-0 | 2-0 | C | 2-0 | 6 | 6:0 | 1. |
4 Daniel+Zapletal | 0-2 | 0-2 | 0-2 | C | 0 | 0:6 | 4. |
23. 6. Marko+Podhajský - Daněk+Posolda 7-5, 7-5, Marko+Podhajský - Hrudík+Pohanka 6-2, 7-6 (7-4), Marko+Podhajský - Daniel+Zapletal 6-2, 6-2. Hrudík+Pohanka - Daniel+Zapletal 6-2, 6-2, Daněk+Posolda - Hrudík+Pohanka 6-7 (5-7), 6-3, 7-3, Daněk+Posolda - Daniel+Zapletal 6-3, 6-3.
1 | 2 | 3 | B | S | P | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 Hrabal+Pavelka | D | 0-2 | 2-0 | 2 | 2:2 | 2. |
2 Kusák+Rolinc | 2-0 | D | 2-0 | 4 | 4:0 | 1. |
3 Hradil+Prusenovský | 0-2 | 0-2 | D | 0 | 0:4 | 3. |
20. 6. Kusák+Rolinc - Prusenovský+Hradil 6-2, 6-2, Kusák+Rolinc - Hrabal+Pavelka 6-2, 6-2, Hrabal+Pavelka - Hradil+Prusenovský 7-5, 6-2.
1 | 2 | 3 | 4 | B | S | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 Darebník+Kudlík | E | 0-2 | 1-2 | 0-2 | 0 | 1:6 | 4. |
2 Chudárek+Odstrčilík | 2-0 | E | 2-1 | 2-0 | 6 | 6:1 | 1. |
3 Kulda+Ziegelbauer | 2-1 | 1-2 | E | 2-0 | 4 | 5:3 | 2. |
4 Hendrych+Páník | 2-0 | 0-2 | 0-2 | E | 2 | 2:4 | 3. |
16. 6. Chudárek+Odstrčilík - Hendrych+Páník 6-2, 6-2.
17. 6. Hendrych+Páník - Darebník+Kudlík 6-2, 6-4.
19. 6. Chudárek+Odstrčilík - Darebník+Kudlík 6-3, 7-5
20. 6. Kulda+Ziegelbauer - Hendrych+Páník 6-4, 6-4
23. 6. Darebník+Kudlík - Kulda+Ziegelbauer 6-4, 3-6, 3-7, Chudárek+Odstrčilík - Kulda+Ziegelbauer 5-7, 7-5, 7-2
Body a skóre dvojic skupiny D (jediná trojčlenná) byly vynásobeny koeficientem 1,5. Vítězství v tie-breaku se hry počítají jako 2-0.
Poř. | Dvojice | Sk. | Body | Sety | Hry |
---|---|---|---|---|---|
1. | Kusák+Rolinc | 1. | 6 | 6:0 (+6) | 36:12 (+24) |
2. | Marko+Podhajský | 1. | 6 | 6:0 (+6) | 39:22 (+17) |
3. | Chudárek+Odstrčilík | 1. | 6 | 6:1 (+5) | 39:24 (+15) |
Na dvě místa pavouka jsou nasazeni nejlepší z vítězů skupin (rozhodují body, skóre setů, skóre her a los). Zbylé dvojice se losují do čtvrtfinále.
čtvrtfinále | semifinále | finále/vítězové |
---|---|---|
1. Kusák+Rolinc | ||
3.-6. Chudárek+Odstrčilík | Chudárek+Odstrčilík | |
3.-6. Kulda+Ziegelbauer | Chudárek+Odstrčilík | scr. |
7-6, 6-2 | Marko+Podhajský | |
3.-6. Daněk M.+Posolda | Daněk M.+Posolda | -, -, - |
3.-6. Hrabal+Pavelka | scr. | Marko+Podhajský |
2. Marko+Podhajský | -, -, - | |
1 | 2 | 3 | 4 | B | S | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 Šťastová+Hendrych | 4Ž | 1-2 | 2-0 | 2-1 | 4 | 5:3 | 2. |
2 Hendrychová J+A | 2-1 | 4Ž | 2-0 | 2-0 | 6 | 6:1 | 1. |
3 Páníková+Darebníková | 0-2 | 0-2 | 4Ž | 1-2 | 0 | 1:6 | 4. |
4 Kubová M+K | 1-2 | 0-2 | 2-1 | 4ŽE | 2 | 3:5 | 3. |
28. 6.(?) Šťastová Hana + Hendrych Lumír ml. - Hendrychová Jana + Hendrychová Adriana 6-4, 6-7, 4-7, Šťastová + Hendrych - Páníková Eva + Darebníková Zuzana 6-2, 6-2, Šťastová + Hendrych - Kubová Marta + Kubová Kateřina 4-6, 6-4, 8-6 Hendrychová J+A - Páníková + Darebníková 6-2, 6-3 Hendrychová J+A - Kubová M+K 7-6, 6-3 Páníková + Darebníková - Kubová M+K 7-5, 4-6, 4-7 .
Zvítězila Adriana Hendrychová.
Kritéria pro určení pořadí na postupových místech (do "pavouka" jdou první dva ze skupin):
Hrací dny a časy jsou orientační a budou upřesněny vedením turnaje. Skupiny se mohou odehrát ve více dnech podle možností hráčů.
Pokud se hráči nedohodnou jinak, je stanoveno následující pořadí zápasů ve skupinách.