Turnaje 2014

Úvod > Turnaje > 2014

Pohár starostky obce 2014

Dvacátý osmý ročník turnaje ve dvouhrách neregistrovaných hráčů a přidružené turnaje, Jankovice 14. 6.-6. 7. 2014.

Program

6. 7. ne 14.30 F Matela+Zimáček - Marko+Machala
    F J. Daněk - M. Daněk

Čas návazných utkání je odhad. Hrajeme tenis, ne fotbal.

Úprava čáry

Turnaj

Tenisová raketa

Dvouhry mužů

Ze skupin postupují první dva hráči a dva nejlepší třetí. Do čela skupin byli vylosováni hráči podle výsledků z minulých let.

Skupina A
12345BSP
1 PosoldaA scr.scr. 2-02-1 44:52.
2 Daněk J.scr.A 2-02-02-0 88:01.
3 Kudlíkscr.0-2A 1-20-2 23:65.
4 Chudárek0-20-22-1A 0-2 22:74.
5 Zimáček1-20-22-0 2-0A 45:43.

15. 6. Daněk - Zimáček 6-2, 6-3.

16. 6. Chudárek - Kudlík 4-6, 6-2, 9-7. Daněk J. - Chudárek 6-2, 6-3. Daněk J. - Kudlík 6-2, 6-2.

17. 6. Posolda - Chudárek 7-5, 6-3, Zimáček - Chudárek 6-3, 6-2, Posolda - Zimáček 7-5, 5-7, 7-5. Posolda odstoupil z turnaje.

23. 6. Zimáček - Kudlík 6-2, 6-3.

Skupina B
12345BSP
1 Daněk M. B0-2scr.×2-0 44:22.
2 Hrudík2-0 B 2-0×2-1 66:11.
3 Pavelkascr.0-2 B×scr. 00:64.
4 Chmelař××× B × ×××
5 Glac0-21-2scr. × B 23:43.

17. 6. Hrudík - Glac 4-6, 6-3, 7-1, Daněk - Glac 6-2, 6-2.

23. 6. Hrudík - Pavelka 6-4, 7-5.

Skupina C
12345BSP
1 Matela Z. C1-22-02-02-0 67:21.
2 Gremlica2-1 C 1-22-02-1 67:42.
3 Mrázek0-22-1 C2-02-0 66:33.
4 Ševčík J.0-20-20-2 C 0-2 00:85.
5 Formel0-21-20-2 2-0 C 23:64.

14. 6. Gremlica-Mrázek 7-5, 5-7, 6-7, Gremlica-Ševčík 6-2, 6-3, Mrázek-Ševčík 6-2, 6-3.

18. 6. Matela-Gremlica 4-6, 6-2, 6-8, Ševčík-Formel 4-6, 3-6, Matela-Formel 6-2, 6-4, Matela-Ševčík 6-2, 6-2.

24. 6. Mrázek-Formel 6-4, 6-4, Matela-Mrázek 6-2, 7-5.

25.6. Gremlica-Formel 5-7, 6-4, 7-2.

Pořadí po skupinách

Body a skóre dvojic skupiny B (ctyřčlenná) budou vynásobeny koeficientem 1,333. Vítězství v tie-breaku se hry počítají jako 2-0.

Nasazení

První dva ze skupin postupují. Nejlepší z druhých bude nasazen.

Nasazení z 1. míst: Daněk J., Hrudík a Matela Z.

Poř.DvojiceSk.BodySetyHry
4. Gremlica 2. 6 7:4 (+3) : (+)
5. Daněk M. 2. 5 5:3 (+2) : (+)
6. Zimáček 3. 4 5:4 (+1) : (+)

Postupující

Do čtvrtfinále postupují také dva nejlepší ze třetích míst.

Poř.DvojiceSk.BodySetyHry
7. Mrázek 3. 6 6:3 (+3) : (+)
8. Glac 3. 3 4:5 (-1) : (+)
9. - - - : (+) : (+)

Vyřazovací boje

První ze skupin a nejlepší druhý jsou nasazeni (pozice se losují). Zbylí hráči se losují do čtvrtfinále.

čtvrtfinále semifinále finále/vítěz
1 Jiří Daněk    
  Jiří Daněk  
2 Marek Glac 6-0, 6-0  
    Jiří Daněk
3 Jan Zimáček   6-2, (3)6-7, 6-2
  Jan Zimáček  
4 Zdeněk Matela 6-3 , 6-4  
    Michal Daněk
5 Antonín Hrudík   0-6, 6-3, 6-4
  Martin Mrázek  
6 Martin Mrázek 6-0, 7-5  
  Michal Daněk
7 Michal Daněk   6-1, 6-4
Michal Daněk  
8 Václav Gremlica 6-2, 6-1  

Tenisky

Čtyřhry mužů

Do čtvrtfinále postupují první dvě dvojice ze skupin a dva nejlepší třetí.

Skupina D
12345BSP
1 Chudárek+Odstrčilík D2-02-02-02-0 88:01.
2 Darebník+Zeman0-2 D -1-21-2  :.
3 Šín+Vlasák0-2- D0-20-2  :.
4 Hradil S.+Prusenovský0-22-1 2-0 D 2-0 66:32.
5 Hendrychovi L.+M.0-22-1 2-00-2 D 44:53.

14. 6. Šín+Vlasák-Hendrychovi 5-7, 2-6.

15. 6. Hradil S.+Prusenovský - Darebník+Zeman  7-6 (8-6), 6-7 (5-7), 7-4, Hradil S.+Prusenovský - Hendrychovi 6-3, 6-4.

16. 6. Hradil+Prusenovský - Šín+Vlasák 6-2, 6-3.

22. 6. Chudárek+Odstrčilík - Darebník+Zeman 6-2, 6-4, Darebník+Zeman - Hendrych+Hendrychová 4-6, 6-4, 5-7, Chudárek+Odstrčilík - Hendrych+Hendrychová 6-2, 6-3.

Chudárek+Odstrčilík - Hradil+Prusenovský 7-5, 6-4.

Skupina E
12345BSP
1 Daněk M.+J. D2-02-02-02-1 88:11.
2 Hradil D.+Vaculík0-2 D 0-21-20-2 01:85.
3 Laciga+Páník0-22-0 D2-00-2 44:43.
4 Křížek+Maďar0-22-1 0-2 D 0-2 22:74.
5 Kulda+Ziegelbauer1-22-0 2-02-0 D 67:22.

15. 6. Laciga+Páník - Hradil+Vaculík  6-3, 6-4.

16. 6. Hradil+Vaculík - Křížek+Maďar 6-7, 6-3, 3-7

22. 6. Laciga+Páník - Kulda+Ziegelbauer 2-6, 5-7, Laciga+Páník - Křížek+Maďar 6-2, 6-4, Daněk J.+M. - Kulda+Ziegelbauer 3-6, 6-4, 7-0, Daněk J.+M. - Křížek+Maďar 6-4, 6-3.

23. 6. Kulda+Ziegelbauer - Křížek+Maďar 6-2, 7-6, Kulda+Ziegelbauer Hradil D.+Vaculík 6-2, 6-2.

29. 6. Daněk J.+M. - Laciga+Páník 6-2, 6-1.

Skupina F
1234BSP
1 Marko+MachalaF 2-01-22-0 45:22.
2 Hrabal+Pavelka0-2 F 0-22-0 22:43.
3 Matela Z.+Zimáček2-12-0F 2-0 66:11.
4 Kopřiva+Vaňhara0-20-2 0-2F 00:64.

19. 6. Marko+Machala - Kopřiva+Vaňhara 6-2, 6-2, Marko+Machala - Matela+Zimáček 5-7, 6-4, 4-7, Matela+Zimáček - Kopřiva+Vaňhara 6-2, 6-2.

22. 6. Matela+Zimáček - Hrabal+Pavelka 6-4, 6-4, Hrabal+Pavelka - Kopřiva+Vaňhara 6-2, 6-2.

25. 6. Marko+Machala - Hrabal+Pavelka 6-4, 6-2.

Pořadí po skupinách

Body a skóre dvojic skupiny F (čtyřčlenná) budou vynásobeny koeficientem 1,333. Vítězství v tie-breaku se hry počítají jako 2-0.

Nasazení

První dvě dvojice ze skupin postupují. Nejlepší z druhých bude nasazen.

Z prvního místa jsou nasazení: Chudárek+Odstrčilík, Daněk J.+M., Matela Z.+Zimáček.

Poř.DvojiceSk.BodySetyHry
4. Kulda+Ziegelbauer 2. 6 7:2 (+5) : (+)
6. Marko+Machala 2. 5 7:3 (+4) : (+)
5. Hradil S.+Prusenovský 2. 6 6:3 (+3) : (+)

Postupující

Do čtvrtfinále postupují také dvě nejlepší dvojice ze třetích míst.

Poř.DvojiceSk.BodySetyHry
7. Laciga+Páník 3. 4 4:4 (+0) : (+)
8. Hendrych+Hendrychová 3. 4 4:5 (-1) : (+)
9. Hrabal+Pavelka 3. 3 3:5 (-2) : (+)

Vyřazovací boje

První dvojice ze skupin a nejlepší druhá dvojice jsou nasazeni (pozice se losují). Zbylé dvojice se losují do čtvrtfinále.

čtvrtfinále semifinále finále/vítěz
1 Daněk J.+M.    
  Daněk J.+M.  
2 Laciga+Páník 6-4, 6-3  
    Matela+Zimáček
3 Hendrych+Mrázek   6-4, 6-3
  Matela+Zimáček  
4 Matela+Zimáček 6-0 , 6-0  
    Matela+Zimáček
5 Kulda+Ziegelbauer   4-6, 7-6(4), 6-2,
  Marko+Machala  
6 Marko+Machala 7-6(4), 6-2  
  Marko+Machala
7 Hradil+Prusenovský   6-1, 6-7(5), 6-2
Chudárek+Odstrčilík  
8 Chudárek+Odstrčilík 6-4, 6-2  

Červené květy

Turnaj žen

1234BSP
1 Krištůfková PavlaŽ 0-2×0-2 00:43.
2 Hendrychová Marika2-0Ž× 2-0 44:01.
3 Hendrychová Adriana××Ž×  :.
4 Brázdilová Iveta2-0 0-2 ׎ 22:22.

20. 6. Hendrychová M. - Krištůfková 6-2, 7-5.

23. 6. Hendrychová M. - Brázdilová 6-2, 6-2.

29. 6. Brázdilová - Krištůfková 6-4, 6-4.

Čtyřhry žen

123BSP
1 Hendrychová J.+A. 1-2 2-0 23:22.
2 Šťastová+Hendrych L. ml. 2-1 2-1 44:21.
3 Krištůfková+Brázdilová 0-2 1-2 01:43.

Hendrychová J.+A. - Šťastová+Hendrych L. ml. 6-7, 6-2, 7-9, Hendrychová J.+A. - Krištůfková+Brázdilová 6-3, 6-3, Šťastová+Hendrych L. ml. - Krištůfková+Brázdilová 6-7, 6-2, 7-5.

Turnaj mladých do 15 let

12345BSP
1 A. HendrychováU15 2-02-1 2-00-2 66:32.
2 David Hradil0-2U15 2-02-12-0 66:33.
3 David Janečka1-20-2 U15 0-20-2 01:85.
4 Nikola Háblová0-21-2 2-0 U15 0-2 23:64.
5 Radek Novosad2-00-2 2-0 2-0U15 66:21.

28. 6. Hradil - Janečka 6-2, 6-2, Hendrychová - Háblová 6-3, 7-6(3), Hradil - Novosad 6-4, 6-3, Háblová - Janečka 7-6, 6-4, Novosad - Hendrychová 6-3, 6-2, Hradil - Háblová 6-4, 5-7, 7-5, Hendrychová - Hradil 6-4, 7-6.

1. 7. Hendrychová - Janečka 6-7, 6-3, 7-4, Novosad - Háblová 6-4, 6-2, Novosad - Janečka 6-2, 6-2.

Turnaj mladých do 12 let

123BSP
1 Jakub Gremlica U12 0-2 1-2 01:43.
2 Lumír Hendrych 2-0 U12 2-1 44:11.
3 Barbora Hendrychová 2-1 1-2 U12 23:32.

27. 6. Hendrych - Hendrychová 7-6, 4-6, 7-5.

28. 6. Hendrych - Gremlica 6-3, 7-5, Hendrychová - Gremlica 6-2, 6-7, 7-4.

Skupiny

Ve skupinách se hraje se na dva vítězné sety od stavu 2-2 na hry. Místo třetího setu se hraje tie-break.

Hrací dny a časy jsou orientační a budou upřesněny vedením turnaje. Skupiny se mohou odehrát ve více dnech podle možností hráčů.

Pořadí ve skupinách

Kritéria pro určení pořadí ve skupinách:

  1. Body (vítěz 2, poražený 0).
  2. Vzájemné utkání (vítězství ze vzájemných utkání více hráčů se stejnými body).
  3. Větší rozdíl skóre setů ze všech utkání.
  4. Větší počet vyhraných setů ze všech utkání.
  5. Větší rozdíl setů ze vzájemných utkání hráčů se stejnými body.
  6. Větší počet vyhraných setů ze vzájemných utkání hráčů se stejnými body.
  7. Nové utkání.
  8. Los.

Pořadí utkání ve skupinách

Pokud se hráči nedohodnou jinak, je stanoveno následující pořadí zápasů ve skupinách.

PDF Propozice turnaje
pdf 112 kB

Fotografie

Fotografie z tenisového turnaje 2014.

‹ Turnaj 2013 Turnaj 2015 ›

© 2005, 2019 Jiří Bureš, podporuje nás obec Jankovice