Turnaje 2007

Úvod > Turnaje > 2007

Pohár starostky obce 2007

Dvacátý první ročník turnaje ve dvouhrách neregistrovaných hráčů a přidružené turnaje, Jankovice 27. 6.-7. 7. 2007:

Míče Head

Turnaj ve dvouhrách proběhl na přelomu června a července (27. 6.-7. 7. 2007). V hlavní soutěži dvouher mužů se hrálo o putovní Pohár starostky obce. Dále byly vyhlášeny turnaje žen a mladých hráčů a turnaj čtyřher.

Losování

Losovalo se ve středu 27. června 2007 od 18.00 v areálu tenisového kurtu v Jankovicích. Pro turnaj bylo stanoveno startovné podle propozic turnaje (pdf).

Vítězové

Vítězové jednotlivých kategorií:

Průběh turnaje

K sobotnímu losování se přihlásilo 18 hráčů do hlavní soutěže a 5 mladých tenistů do turnaje mladých.

Jako číslo jedna turnaje dvouher mužů byl nasazen obhájce turnajového vítězství Z. Matela. Dvojkou byl určen loňský finalista M. Daněk. Třetí a čtvrtý nasazený byl určen losem mezi B. Klůjem a A. Hrudíkem. Do druhého koše byli podle výkonnosti nasazeni hráči, kteří jsou v tabulkách uvedeni na druhých místech. Hráči pak byly vylosování do tabulek. Turnaje se hrály podle tabulek pořadí zápasů ve skupinách.

První dva z tabulek prvního kola turnaje dvouher mužů a turnaje čtyřher postoupili do osmičlenného pavouka.

Dvouhry mužů

První kolo se hrálo ve dvou čtyřčlenných a dvou pětičlenných skupinách, ze kterých postupovali první dva hráči:

4 Uhlár 1-2 2-0 2-0 45:22.

Neděle 1. 7.: Matela-Uhlár: 7-6, 2-6, 7-3, Mergenthal-Janečková: 6-4, 6-4, Matela-Janečková: 6-4, 6-3, Mergenthal-Uhlář: 3-6, 6-7, Janečková-Uhlár: 3-6, 5-7, Matela-Mergenthal: 6-2, 6-3. Hrálo se do nedělní půlnoci.

5 Pospíšil0-21-20-22-0 23:63.

Ve čtvrtek 28. 6. 2007: Klůj-Kubeša: 6-4, 6-3, Klůj-Pospíšil: 6-2, 6-2, Vybíral-Kubeša: 6-3, 6-4, Vybíral-Pospíšil: 6-3, 6-7, 7-5.

V pátek 29. 6. 2007: Jadrníček-Pospíšil: 4-6, 4-6,Kubeša-Jadrníček: 4-6, 4-6, Klůj-Jadrníček: 6-3, 6-4, Kubeša-Pospíšil: 6-4, 6-4.

Vybíral-Jadrníček: 6-4, 6-4, Klůj-Vybíral: 4-6, 6-4, 7-5.

5 Pouzar0-20-20-21-2 01:85.

Hrudík-Pouzar: 7-6, 6-3, Míček-Chudárek: 6-3, 6-2, Míček-Pouzar: 6-2, 6-4, Hrudík-Zavadil: 3-6, 2-6, Míček-Zavadil: 6-7, 4-6, Zavadil-Chudárek: 7-5, 6-4, Chudárek-Pouzar: 6-2, 5-7, 7-5, Hrudík-Chudárek: 6-4, 6-3, Zavadil-Pouzar: 6-3, 7-6, Hrudík-Míček: 7-6, 6-3.

4 Nedbal1-2 - 0-2 01:43.

Odstrčil odstoupil. Daněk-Dvořák: 6-4, 7-5, Daněk-Nedbal: 2-6, 6-4, 7-5, Dvořák-Nedbal: 3-3, Nedbal scr.

Postupová kritéria

Kritéria pro určení pořadí na postupových místech:

1. Body (za vítězství 2, porážka 0 bodů).
  2. Vzájemné utkání (tabulka ze vzájemných utkání více hráčů se stejnými body).
  3. Větší rozdíl skóre setů ze všech utkání.
  4. Větší počet vyhraných setů ze všech utkání.
  5. Nové utkání.
  6. Los.

Do čtvrtfinále postupují první dva ze skupin. Umístění druhých ze skupin do pavouka se losuje (C a D do horní poloviny a A a B do dolní poloviny pavouka).

Cena útěchy

Letos se nehrálo, protože hráči odehráli několik zápasů ve skupinách.

3 Šotola+Janečková0-21-20 1:43.

DN-ŠJ: 7-6, 5-7, 7-4, MK-ŠJ: 6-3, 6-3, MK-DN: 6-3, 6-3.

3 Jadrníček+Jadrníčková--:.

Pár Jadrníček+Jadrníčková se odhlásil. Na čtvrteční zápas se nedostavila dvojice Konečný+Kubeša - zápas byl skrečován ve prospěch dvojice Daněk+Míček.

Skupina D
Úterý 16.00
123BSP
1 Matela+Klůj2-02-14 4:11.
2 Zapletal+Sedláček0-20-20 0:43.
3 Uhlár+Marko1-22-02 3:22.

MK-ZS: 6-2, 6-3, MK-UM: 2-6, 6-3, 7-5, ZS-UM: 2-6, 3-6.

Turnaj žen

Novinka v turnajové historii. Do turnaje se přihlásily hráčky Topičová, Doleželová, Jadrníčková, Janečková, Michálková a Prokopcová. Všechny až na Topičovou a Janečkovou odstoupily. Následně se přihlásila paní Křížková.

Turnaj mladých

Do turnaje mladých hráčů se přihlásilo 5 hráčů.

Čtvrtek, pátek, pondělí
1234BSP
1 Štěpaník 2-0 2-0 2-0 66:01.
2 Kopřiva 0-2 0-2 0-2 00:64.
3 Nedbal 0-2 2-0 2-0 44:22.
4 Indrák 0-2 2-0 0-2 22:43.

Štěpaník-Indrák: 6-1, 6-1, Kopřiva-Nedbal: 6-7, 6-7, Nedbal-Indrák: 6-2, 6-2, Štěpaník-Kopřiva: 6-0, 6-1.

Pondělí: Kopřiva-Indrák: 4-4, 4-6, Štěpaník-Nedbal: 6-3, 6-3.