Dvacátý druhý ročník turnaje ve dvouhrách neregistrovaných hráčů a přidružené turnaje, Jankovice 25. 7.-2. 8. 2008.
Turnaj ve dvouhrách probíhá na přelomu července a srpna (25. 7.-2. 8. 2008). V hlavní soutěži dvouher mužů se hraje o putovní Pohár starostky obce. Dále jsou vyhlášeny turnaje žen a mladých hráčů a turnaj čtyřher.
Losování proběhlo v pátek 25. 7. 2008 od 18.00 v areálu tenisového kurtu v Jankovicích. Pro turnaj bylo stanoveno startovné podle propozic turnaje (pdf).
Počasí nám při losování nepřálo
Vítězové jednotlivých kategorií:
První kolo se hraje ve čtyřčlenných skupinách od stavu 2-2 na gamy. Ze skupin postupují první dva hráči:
1 | 2 | 3 | 4 | B | S | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 Zavadil (1) | 2-0 | - | 2-0 | 4 | 4:0 | 1. | |
2 Hendrych | 0-2 | - | 0-2 | 0 | 0:4 | 3. | |
3 Šotola odstoupil | - | - | - | - | : | -. | |
4 Pavelka | 0-2 | 2-0 | - | 2 | 2:2 | 2. |
Neděle 27. 7.: Zavadil-Hendrych 6-2, 6-3
Středa 30. 7.: Zavadil-Pavelka 7-5, 6-2, Hendrych-Pavelka 5-7, 4-6.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | B | S | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 Ziegelbauer (3/4) | 0-2 | scr. | 0-2 | 2-0 | 2 | 2:4 | 5. | |
2 Edler | 2-0 | 2-0 | 2-1 | 2-0 | 8 | 8:1 | 1. | |
3 Pospíšil | - | 0-2 | 0-2 | 0-2 | 2 | 0:6 | 4. | |
4 Posolda | 2-0 | 1-2 | 2-0 | 1-2 | 4 | 6:4 | 3. | |
5 Páník | 0-2 | 0-2 | 2-0 | 2-1 | 4 | 4:5 | 2. |
Zápasy bez rozlišení pořadí: Ziegelbauer-Edler 5-7, 5-7, Ziegelbauer-Pospíšil skreč Zieg., Ziegelbauer-Posolda 5-7, 4-6, Ziegelbauer-Páník 7-5, 7-5, Edler-Pospíšil 6-4, 7-5, Edler-Posolda 6-2, 3-6, 8-6, Edler-Páník 6-4, 7-5, Pospíšil-Posolda 2-6, 3-6, Pospíšil-Páník 4-6, 5-7, Posolda-Páník 6-3, 3-6, 6-8.
1 | 2 | 3 | 4 | B | S | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 Daněk M. (3/4) | 2-0 | 2-0 | 2-0 | 6 | 6:0 | 1. | |
2 Dvořák | 0-2 | 0-2 | 2-1 | 2 | 2:5 | 3. | |
3 Zimáček | 0-2 | 2-0 | 2-0 | 4 | 4:2 | 2. | |
4 Daněk P. | 0-2 | 1-2 | 0-2 | 0 | 1:6 | 4. |
Sobota: Daněk M.-Zimáček 6-2, 6-3.
Úterý: Zimáček-Dvořák 6-2, 6-2, Zimáček-Daněk P. 6-2, 6-4, Dvořák-Daněk P. 2-6, 6-2, 7-5, Daněk M.-Dvořák 6-2, 7-5, Daněk M.-Daněk P. 7-6, 6-4.
1 | 2 | 3 | 4 | B | S | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 Matela Z. (2) | 2-0 | 2-1 | 2-0 | 6 | 6:1 | 1. | |
2 Vašík P. | 0-2 | 2-0 | 0-2 | 2 | 2:4 | 3. | |
3 Janečková | 1-2 | 0-2 | 0-2 | 0 | 1:6 | 4. | |
4 Matela M. | 0-2 | 2-0 | 2-0 | 4 | 4:2 | 2. |
Kritéria pro určení pořadí na postupových místech:
Do čtvrtfinále postupují první dva ze skupin.
čtvrtfinále | semifinále | finále | vítěz |
---|---|---|---|
A1 J. Zavadil | J. Zavadil | ||
D2 M. Matela | 6-4, 6-1 | J. Zavadil | |
B1 P. Edler | J. Zimáček | 7-5, 6-4 | |
C2 J. Zimáček | 4-6, 2-6 | M. Daněk | |
C1 M. Daněk | M. Daněk | 6-1, 3-6, 4-6 | |
B2 B. Páník | 6-3, 6-1 | M. Daněk | |
D1 Z. Matela | Z. Matela | 2-6, 6-1, 6-1 | |
A2 R. Pavelka | 6-1, 6-0 |
Letos se nehraje, protože hráči odehrají několik zápasů ve skupinách.
1 | 2 | 3 | 4 | B | S | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 Marko+Zavadil | 2-0 | 2-0 | 1-2 | 4 | 5:2 | 2. | |
2 Darebník+Hendrych | 0-2 | 0-2 | 0-2 | 0 | 0:6 | 4. | |
3 Dvořák+Edler | 0-2 | 2-0 | 0-2 | 2 | 2:4 | 3. | |
4 Matela+Matela | 2-1 | 2-0 | 2-0 | 6 | 6:1 | 1. |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | B | S | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 Vašík J.+Revák | 0-2 | 2-1 | 1-2 | 0-2 | 2 | 3:7 | 5. | |
2 Daněk+Posolda | 2-0 | 2-0 | 2-0 | 2-0 | 8 | 8:0 | 1. | |
3 Vašík P.+D. | 1-2 | 0-2 | 2-1 | 2-1 | 4 | 5:6 | 2. | |
4 Vaňhara+Kopřiva | 2-1 | 0-2 | 1-2 | - | 2 | 3:5 | 4. | |
5 Janečková+Šotola | 2-0 | 0-2 | 1-2 | - | 2 | 3:4 | 3. |
Do čtvrtfinále postupují první dva ze skupin.
semifinále | finále | vítězi |
---|---|---|
A1 Matela Z.+M. |
||
Matela Z.+M. | ||
B2 Vašík P.+D. |
6-0, 6-0 | |
Matela Z.+M. | ||
B1 Daněk+Posolda |
6-2, 6-3 | |
Daněk+Posolda | ||
A2 Marko+Zavadil |
6-1, 7-5 |
Do turnaje mladých hráčů se přihlásilo 6 hráčů. Vítězem se stal Kamil Janečka.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | B | S | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 Bonnet | 0-6 | 0-6 | 0-6 | 1-6 | 2-6 | 0 | 3:30 | 6. | |
2 Vašík D. | 6-0 | 6-2 | 3-6 | 1-6 | 6-4 | 6 | 22:18 | 3. | |
3 Krajcar | 6-0 | 2-6 | 6-4 | 3-6 | 7-6 | 6 | 24:22 | 4. | |
4 Koutný | 6-0 | 6-3 | 4-6 | 2-6 | 7-5 | 6 | 25:20 | 2. | |
5 Janečka | 6-1 | 6-1 | 6-3 | 6-2 | 3-6 | 8 | 27:13 | 1. | |
6 Kopřiva | 6-2 | 4-6 | 6-7 | 5-7 | 6-3 | 4 | 27:25 | 5. |