Dvacátý čtvrtý ročník turnaje ve dvouhrách neregistrovaných hráčů a přidružené turnaje, Jankovice 15. 7.-25. 7. 2010.
Losování proběhlo ve středu 14. 7. 2010 od 18.00 v areálu tenisového kurtu v Jankovicích.
V hlavní soutěži dvouher mužů se hraje o putovní Pohár starostky obce. Dále jsou vyhlášeny:
Níže uvedené hrací dny a časy jsou pouze orientační a budou včas upřesněny vedením turnaje. Je možné že se jednotlivé skupiny odehrají ve více dnech podle časových možností a fyzické zátěži hráčů.
Kritéria pro určení pořadí na postupových místech:
Do čtvrtfinále postupují první dva ze skupin.
První kolo se hraje ve skupinách od stavu 2-2 na gamy. Ze skupin postupují první dva hráči. Do čela skupin byli vylosováni hráči ze čtyř vybraných nasazených hráčů.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | B | S | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 Hrudík | 2-0 | 2-0 | scr H | 2-0 | 6 | 6:2 | 2. | |
2 Páník | 0-2 | 0-2 | 0-2 | 2-0 | 2 | 2:6 | . | |
3 Churý | 0-2 | 2-0 | 0-2 | 1-2 | 2 | 3:6 | . | |
4 Daněk J. | scr H | 2-0 | 2-0 | 2-0 | 8 | 8:0 | 1. | |
5 Dillenz | 0-2 | 0-2 | 2-1 | 0-2 | 2 | 2:7 | . |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | B | S | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 Daněk M. | 2-0 | 2-0 | 2-0 | 2-1 | 8 | 8:1 | 1. | |
2 Posolda | 0-2 | 2-0 | 2-0 | 2-0 | 6 | 6:2 | 2. | |
3 Daněk P. | 0-2 | 0-2 | 2-0 | 0-2 | 2 | 2:6 | 4. | |
4 Dvořák | 0-2 | 0-2 | 0-2 | 2-0 | 2 | 2:6 | 4. | |
5 Pavelka | 1-2 | 0-2 | 2-0 | 0-2 | 2 | 3:6 | 3. |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | B | S | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 Matela Z. | 2-1 | 2-0 | 2-0 | 2-0 | 8 | 8:1 | 1. | |
2 Matela M. | 1-2 | 2-0 | 2-0 | 2-0 | 6 | 7:2 | 2. | |
3 Kudlík | 0-2 | 0-2 | scr K | 0-2 | 0 | 0:8 | 5. | |
4 Zimáček | 0-2 | 0-2 | scr K | scr N | 4 | 4:4 | 3. | |
5 Nedbal | 0-2 | 0-2 | 2-0 | scr N | 2 | 2:6 | 4. |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | B | S | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 Zavadil | scr M | 2-0 | 2-0 | 2-0 | 8 | 8:0 | 1. | |
2 Míček | scr M | 2-0 | 2-0 | 2-0 | 6 | 6:2 | 2. | |
3 Chudý | 0-2 | 0-2 | 1-2 | 0-2 | 0 | 1:8 | 5. | |
4 Hendrich | 0-2 | 0-2 | 2-1 | 2-0 | 4 | 4:5 | 3. | |
5 Vaňhara | 0-2 | 0-2 | 2-0 | 0-2 | 2 | 2:3 | 4. |
čtvrtfinále | semifinále | finále | vítěz |
---|---|---|---|
A1 J. Daněk | Z. Míček | ||
D2 Z. Míček | 6-3, 3-6, 6-2 | M. Daněk | |
B1 M. Daněk | M. Daněk | 6-3, 6-2 | |
C2 M. Matela | 6-1, 4-6, 6-4 | M. Daněk | |
C1 Z. Matela | Z. Matela | 6-1, 7-6 (9-7) | |
B2 K. Posolda | 2-6, 6-2, 6-2 | Z. Matela | |
D1 J. Zavadil | J. Zavadil | 6-2, - | |
A2 A. Hrudík | 7-6, 6-3 |
Do čtvrtfinále postupují první dva ze skupin.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | B | S | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 Marko+Zavadil | 1-2 | 2-0 | 0-2 | 0-2 | 2 | 3:6 | 4. | |
2 Přikryl+Zimáček | 2-1 | scr D+P | 1-2 | 1-2 | 4 | 6:5 | 3. | |
3 Daněk+Pouzar | 0-2 | scr D+P | 0-2 | 0-2 | 0 | 0:8 | 5. | |
4 Hrabal+Pavelka | 2-0 | 2-1 | 2-0 | 1-2 | 6 | 7:3 | 2. | |
5 Edler+Hoffman | 2-0 | 2-1 | 2-0 | 2-1 | 8 | 8:2 | 1. |
1 | 2 | 3 | 4 | B | S | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 Matela M.+Z. | 2-1 | 2-0 | 1-2 | 4 | 5:3 | 1. | |
2 M. Daněk+Posolda | 1-2 | 2-0 | 2-0 | 4 | 5:2 | 2. | |
3 Dillenz+Churý | 0-2 | 0-2 | 0-2 | 0 | 0:6 | . | |
4 Hendrych+Míček | 2-1 | 0-2 | 2-0 | 4 | 4:3 | . |
semifinále | finále | vítězi |
---|---|---|
A1 Hrabal+Pavelka |
||
M. Daněk+Posolda | ||
B2 M. Daněk+Posolda |
6-3, 6-4 | |
M. Daněk+Posolda | ||
B1 Matela M.+Z. |
5-7, 6-4, 6-4 | |
Matela M.+Z. | ||
A2 Edler+Hoffman |
4-6, 6-2, 6-4 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | B | S | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 J. Hendrychová | scr H | 2-0 | 0-2 | 0-2 | 2 | 2:6 | 4. | |
2 M. Olšáková | scr H | 2-0 | 2-0 | 2-0 | 8 | 8:0 | 1. | |
3 Darebníková | 0-2 | 0-2 | 0-2 | 0-2 | 0 | 0:8 | 5. | |
4 M. Hendrychová | 2-0 | 0-2 | 2-0 | 0-2 | 4 | 4:4 | 3. | |
5 N. Olšáková | 2-0 | 0-2 | 2-0 | 2-0 | 6 | 6:2 | 2. |
Do turnaje mladých hráčů se přihlásilo 8 hráčů.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | B | S | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 Vašík | 2-0 | 2-0 | 2-0 | 2-0 | 0-2 | 2-0 | 2-0 | 12 | : | 2. | |
2 M. Hendrychová | 0-2 | 0-2 | 0-2 | 1-2 | 0-2 | 2-0 | 2-0 | 4 | : | 6. | |
3 N. Olšáková | 0-2 | 2-0 | 2-0 | 2-0 | 0-2 | 2-0 | 2-0 | 10 | : | 3. | |
4 Trčková | 0-2 | 2-0 | 0-2 | 1-2 | 2-0 | 0-2 | 0-2 | 4 | : | 5. | |
5 Fuksová | 0-2 | 2-1 | 0-2 | 2-1 | 0-2 | 2-0 | 2-0 | 8 | : | 4. | |
6 Šmakal | 2-0 | 2-0 | 2-0 | 2-0 | 2-0 | 2-0 | 2-0 | 14 | : | 1. | |
7 Stibora | 0-2 | 0-2 | 0-2 | 0-2 | 0-2 | 0-2 | 0-2 | 0 | : | 8. | |
8 Sedlařík | 0-2 | 0-2 | 0-2 | 0-2 | 0-2 | 0-2 | 2-0 | 2 | : | 7. |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | B | S | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 A. Hendrychová | 3-0 | 3-0 | 0-3 | 3-1 | 3-0 | 8 | 12:4 | 2. | |
2 Hendrych | 0-3 | 0-3 | 0-3 | 0-3 | 0-3 | 0 | 0:15 | 6. | |
3 Darebník | 0-3 | 3-0 | 0-3 | 2-3 | 1-3 | 2 | 6:12 | 5. | |
4 Olšák | 3-0 | 3-0 | 3-0 | 3-0 | 3-0 | 10 | 15:0 | 1. | |
5 Teplíčková | 1-3 | 3-0 | 3-2 | 0-3 | 3-0 | 6 | 10:8 | 3. | |
6 Kubová | 0-3 | 3-0 | 3-1 | 0-3 | 0-3 | 4 | 3:10 | 4. |