Dvacátý pátý ročník turnaje ve dvouhrách neregistrovaných hráčů a přidružené turnaje, Jankovice 16. 6.-5. (9.) 7. 2011.
Kritéria pro určení pořadí na postupových místech (do "pavouka" jdou první dva ze skupin):
Níže uvedené hrací dny a časy jsou pouze orientační a budou včas upřesněny vedením turnaje. Je možné, že se jednotlivé skupiny odehrají ve více dnech podle časových možností a stavu hráčů.
Pokud se hráči nedohodnou jinak, je stanoveno následující pořadí zápasů ve skupinách.
První kolo se hraje ve skupinách od stavu 2-2 na gamy. Místo třetího setu se hraje tie-break. Ze skupin postupují první dva hráči. Do čela skupin byli vylosováni hráči ze šesti určených nasazených hráčů.
1 | 2 | 3 | 4 | B | S | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 Matela M. | A | 2-0 | 2-0 | 2-0 | 6 | 6:0 | 1. |
2 Churý | 0-2 | A | 1-2 | 0-2 | 0 | 1:6 | 4. |
3 Dvořák | 0-2 | 2-1 | A | 0-2 | 2 | 2:5 | 3. |
4 Hrudík | 0-2 | 2-0 | 2-0 | A | 4 | 4:2 | 2. |
Út. 21. 6.: Hrudík-Churý 6-3, 7-5, Dvořák-Churý 6-3, 4-6, 7-5, Hrudík-Dvořák 6-2, 6-2.
Pát. 24. 6.: Matela-Churý 6-3, 6-2, Matela-Dvořák 6-3, 6-2.
Sob. 25. 6.: Matela-Hrudík 6-3, 6-4.
1 | 2 | 3 | 4 | B | S | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 Daněk M. | B | 1-2 | 2-0 | 2-0 | 4 | 5:2 | 1. |
2 Chudárek | 2-1 | B | 2-0 | 1-2 | 4 | 5:3 | 2. |
3 Chmelař | 0-2 | 0-2 | B | 0-2 | 0 | 0:6 | 4. |
4 Zimáček | 0-2 | 2-1 | 2-0 | B | 4 | 4:3 | 3. |
Stř. 22. 6. (bez určení pořadí): Daněk-Chudárek 6-3, 3-6, 1-7, Daněk-Chmelař 6-3, 6-2, Daněk-Zimáček 6-3, 6-4, Chudárek-Chmelař 6-3, 6-4, Chudárek-Zimáček 6-3, 3-6, 6-8, Chmelař-Zimáček 2-6, 3-6.
1 | 2 | 3 | 4 | B | S | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 Posolda | C | 0-2 | 2-0 | 2-0 | 4 | 4:2 | 2. |
2 Daněk J. | 2-0 | C | 2-0 | 2-0 | 6 | 6:0 | 1. |
3 Ziegelbauer | 0-2 | 0-2 | C | 2-0 | 2 | 2:4 | 3. |
4 Dillenz | 0-2 | 0-2 | 0-2 | C | 0 | 0:6 | 4. |
Sob. 19. 6. Daněk-Posolda 7-6, 6-4.
Út. 21. 6. Daněk-Ziegelbauer 7-5, 6-3, Daněk-Dillenz 6-2, 6-3, Ziegelbauer-Dillenz 6-4, 6-3, Posolda-Dillenz 6-3, 6-3.
Čtv. 23. 6. Posolda-Ziegelbauer 6-2, 6-3.
1 | 2 | 3 | 4 | B | S | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 Matela Z. | D | 2-0 | 2-0 | 2-0 | 6 | 6:0 | 1. |
2 Zeman | 0-2 | D | 0-2 | 0-2 | 0 | 0:6 | 4. |
3 Pavelka | 0-2 | 2-0 | D | 2-1 | 4 | 4:3 | 2. |
4 Hendrych | 0-2 | 2-0 | 1-2 | D | 2 | 3:4 | 3. |
Pon. 20. 6.: Matela-Zeman 6-2, 6-2, Matela-Pavelka 6-3, 6-3, Matela-Hendrych 6-2, 6-2, Zeman-Pavelka 3-6, 3-6, Zeman-Hendrych 2-6, 3-6, Pavelka-Hendrych 6-7, 6-3, 8-6.
1 | 2 | 3 | 4 | B | S | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 Míček | E | 2-0 | 2-0 | 2-0 | 6 | 6:0 | 1. |
2 Páník | 0-2 | E | 2-0 | scr. Š | 4 | 4:2 | 2. |
3 Novák | 0-2 | 0-2 | E | 2-0 | 2 | 2:4 | 3. |
4 Šenkyřík | 0-2 | scr. Š | 0-2 | E | 0 | 0:6 | 4. |
Sob. 19. 6. Míček-Novák 6-4, 6-2, Míček-Šenkyřík 6-2, 6-2, Novák-Šenkyřík 6-3, 6-2.
Stř. 22. 6.: Páník-Novák 6-3, 6-4.
Pát. 24. 6.: Míček-Páník 6-2, 7-5.
1 | 2 | 3 | 4 | B | S | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 Kusák | F | 2-0 | 1-2 | 2-0 | 4 | 5:2 | 2. |
2 Hynek | 0-2 | F | 0-2 | 1-2 | 0 | 1:6 | 4. |
3 Němček | 2-1 | 2-0 | F | 2-0 | 6 | 6:1 | 1. |
4 Dostálek | 0-2 | 2-1 | 0-2 | F | 2 | 4:5 | 3. |
Ned. 19. 6.: Němček-Hynek 6-2, 6-2, Dostálek-Hynek 6-4, 4-6, 11-9, Kusák-Hynek 6-2, 6-2, Kusák-Němček 4-6, 7-6, 6-8, Kusák-Dostálek 6-3, 6-2.
Pon. 20. 6.: Němček-Dostálek 7-6, 7-6 (hráno v Kroměříži).
Poř. | Hráč | Sk. | Body | Sety | Hry |
---|---|---|---|---|---|
1. | Z. Matela | 1. | 6 | 6:0 (+6) | 36:14 (+22) |
2. | Míček | 1. | 6 | 6:0 (+6) | 37:17 (+20) |
3. | M. Matela | 1. | 6 | 6:0 (+6) | 36:17 (+19) |
4. | J. Daněk | 1. | 6 | 6:0 (+6) | 38:23 (+15) |
5. | Němček | 1. | 6 | 6:1 (+5) | 46:33 (+13) |
6. | M. Daněk | 1. | 4 | 5:2 (+3) | 34:28 (+6) |
7. | Kusák | 2. | 4 | 5:2 (+3) | 41:29 (+12) |
8. | Chudárek | 2. | 4 | 5:3 (+2) | 43:34 (+9) |
9. | Posolda | 2. | 4 | 4:2 (+2) | 34:24 (+10) |
10. | Hrudík | 2. | 4 | 4:2 (+2) | 32:24 (+8) |
11. | Páník | 2. | 4 | 4:2 (+2) | 31:24 (+7) |
12. | Pavelka | 2. | 4 | 4:3 (+1) | 38:34 (+4) |
Na místa 1, 6, 7 a 12 pavouka jsou vylosování nejlepší z vítězů skupin (rozhodují body, skóre setů, skóre her a los). Zbylí dva hráči z první pozice a hráči z druhých pozic se losují na zbylá místa do předkola.
osmifinále | čtvrtfinále | semifinále | finále/vítěz |
---|---|---|---|
1 | J. Daněk | ||
Posolda | |||
2 Posolda | Posolda | -, -, - | |
3 Němček | 7-6, 6-4 | Posolda | |
4 Hrudík | Kusák | 7-6, 6-3 | |
5 Kusák | 6-0, 6-4 | Z. Matela | |
6 | Z. Matela | 7-6, 6-2 | |
M. Daněk | |||
7 | M. Matela | 5-7, 6-1, 6-4 | |
M. Daněk | |||
8 M. Daněk | M. Daněk | 6-4, 6-0 | |
9 Páník | 6-0, 6-1 | M. Daněk | |
10 Chudárek | Chudárek | 7-5, 6-2 | |
11 Pavelka | 6-1, 6-3 | Míček | |
12 | Míček | 4-6, 6-0, 6-3 |
Do čtvrtfinále postupují první dvě dvojice ze skupin.
1 | 2 | 3 | B | S | P | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 Kusák+Matela Z. | A | 2-0 | 2-0 | 4 | 4:0 | 1. |
2 Nedbal+Páník | 0-2 | A | 1-2 | 0 | 1:4 | 3. |
3 Dostálek+Němček | 0-2 | 2-1 | A | 2 | 2:3 | 2. |
Ned. 26. 6.: Kusák+Matela Z.-Nedbal+Páník 6-2, 6-4, Kusák+Matela Z.-Dostálek+Němček 6-4, 6-3, Dostálek+Němček-Nedbal+Páník 4-6, 6-2, 7-4.
1 | 2 | 3 | B | S | P | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 Daněk M.+Posolda | B | 2-0 | 1-2 | 2 | 3:2 | 2. |
2 Dillenz+Churý | 0-2 | B | 0-2 | 0 | 0:2 | 3. |
3 Darebník+Kudlík | 2-1 | 2-0 | B | 4 | 4:1 | 1. |
1 | 2 | 3 | 4 | B | S | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 Marko+Zavadil | C | scr. | 2-0 | 2-0 | 4 | 4:2 | 2. |
2 Přikryl+Zimáček | M+Z | C | 1-2 | 2-0 | 4 | 5:2 | 1. |
3 Daněk J.+Hlobil | 0-2 | 2-1 | C | scr. | 2 | 2:5 | 4. |
4 Dědič+Hendrych | 0-2 | 0-2 | Da+H | C | 2 | 2:4 | 3. |
1 | 2 | 3 | 4 | B | S | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 Chudárek+Ziegelbauer | D | 1-2 | 2-0 | 2-0 | 4 | 5:2 | 2. |
2 Dvořák+Hrudík | 2-1 | D | 2-1 | 2-0 | 6 | 6:2 | 1. |
3 Míček D.+Z. | 0-2 | 1-2 | D | 2-1 | 2 | 3:5 | 3. |
4 Sedláček+Zapletal | 0-2 | 0-2 | 1-2 | D | 0 | 1:6 | 4. |
Sob. 18. 6. Míček D.+Z.-Sedláček+Zapletal 6-7, 6-3, 7-5.
Sob. 25. 6. Dvořák+Hrudík-Sedláček+Zapletal 6-3, 7-6.
Ned. 26. 6. Chudárek+Ziegelbauer-Dvořák+Hrudík 6-4, 4-6, 3-7, Chudárek+Ziegelbauer-Míček D.+Z. 6-4, 6-4, Dvořák+Hrudík-Míček D.+Z. 4-6, 6-4, 7-2.
Pon. 27. 6. Chudárek+Ziegelbauer-Sedláček+Zapletal 6-3, 6-4.
čtvrtfinále | semifinále | finále/vítězové |
---|---|---|
A1 Kusák+Matela Z. | Kusák+Matela Z. | |
D2 Chudárek+Ziegelbauer | 6-3, 6-3 | Kusák+Matela Z. |
B1 Darebník+Kudlík | Marko+Zavadil | scr. |
C2 Marko+Zavadil | 6-2, 4-6, 6-3 | Kusák+Matela Z. |
C1 Přikryl+Zimáček | Daněk M.+Posolda | 6-2, 6-4 |
B2 Daněk M.+Posolda | 6-4, 7-6 | Daněk M.+Posolda |
D1 Dvořák+Hrudík | Dvořák+Hrudík | 6-2, 7-6 |
A2 Dostálek+Němček | scr. |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | B | S | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 J. Hendrychová | 2-0 | 0-2 | 2-1 | 2-0 | 0-2 | 0-2 | 6 | 6:7 | 4. | |
2 E. Páníková | 0-2 | 0-2 | 1-2 | 2-0 | 0-2 | 0-2 | 2 | 3:10 | 6. | |
3 M. Hendrychová | 2-0 | 2-0 | 2-0 | 2-0 | 2-0 | 0-2 | 10 | 10:2 | 2. | |
4 P. Hovořáková | 1-2 | 2-1 | 0-2 | 1-2 | 0-2 | 0-2 | 2 | 4:11 | 5. | |
5 Z. Darebníková | 0-2 | 0-2 | 0-2 | 2-1 | 0-2 | 0-2 | 2 | 2:11 | 7. | |
6 P. Krištůfková | 2-0 | 2-0 | 0-2 | 2-0 | 2-0 | 0-2 | 8 | 8:4 | 3. | |
7 N. Olšáková | 2-0 | 2-0 | 2-0 | 2-0 | 2-0 | 2-0 | 12 | 12:0 | 1. |
Zápasy: Páníková-Darebníková 7-6, 6-3, J. Hendrychová-Darebníková 6-3, 6-2, M. Hendrychová-Krištůfková 6-2, 6-4, M. Hendrychová-Darebníková 6-2, 6-2, M. Hendrychová-Páníková 6-2, 6-2, J. Hendrychová-Páníková 6-2, 6-2, J. Hendrychová-Krištůfková 3-6, 2-6, Páníková-Hovořáková 4-6, 6-3, 2-6, Páníková-Olšáková 2-6, 2-6, Hovořáková-Darebníková 5-7, 6-2, 5-7, Hovořáková-Krištůfková 2-6, 3-6, Hovořáková-Olšáková 2-6, 2-6, Darebníková-Krištůfková 2-6, 2-6, Darebníková-Olšáková 2-6, 2-6, Krištůfková-Olšáková 3-6, 2-6, Olšáková-J. Hendrychová 6-2, 6-3, Olšáková-M. Hendrychová 6-2, 6-3, Krištůfková-Páníková 6-2, 6-2, M. Hendrychová-Hovořáková 6-3, 6-2, J. Hendrychová-Hovořáková 5-7, 6-4, 7-1, M. Hendrychová-J. Hendrychová 6-2, 6-4.
1 | 2 | 3 | B | S | P | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 J. Hendrychová+Šťastová | 2-0 | 2-0 | 4 | 4:0 | 1. | |
2 Darebníková+Hovořáková | 0-2 | 0-2 | 0 | 0:4 | 3. | |
3 Páníková+M. Hendrychová | 0-2 | 2-0 | 2 | 2:2 | 2. |
Zápasy: J. Hendrychová+Šťastová-Darebníková+Hovořáková 6-3, 6-3, Darebníková+Hovořáková-Páníková+M. Hendrychová 2-6, 3-6, J. Hendrychová+Šťastová-Páníková+M. Hendrychová 7-5, 6-3.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | B | S | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 Dominik Vašík | 2-0 | - | 2-0 | 2-0 | : | . | ||
2 Martin Stibora | 0-2 | 2-1 | 2-0 | - | : | . | ||
3 Kateřina Kubová | - | 1-2 | 2-1 | 0-2 | : | . | ||
4 Štěpánka Mlčáková | 0-2 | 0-2 | 1-2 | 0-2 | 0 | 1:8 | 5. | |
5 Adriana Hendrychová | 0-2 | - | 2-0 | 2-0 | : | . |
1 | 2 | 3 | B | S | P | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 Z. Pospíšil | 6-2 | 7-5 | 4 | 13:7 | 1. | |
2 L. Hendrych | 2-6 | 3-6 | 0 | 5:12 | 3. | |
3 N. Teplíčková | 5-7 | 6-3 | 2 | 11:10 | 2. |