Pohár starosty obce 2019

Úvod > Turnaje > 2019

Jankovice 6. - 30. 6. 2019.
Třicátý třetí ročník turnaje ve dvouhrách neregistrovaných hráčů a přidružené turnaje.

Program

Jankovice

Turnaj

Antuka

Dvouhry mužů

Ze skupin postupují první dva hráči ze skupin. Čtyři nejlepší první jsou nasazení pro losování na pozice 1, 4, 5 a 8 v pavouku. Nejhorší první a druzí jsou losováni na pozice 2, 3, 6 a 7. V osmifinále (předkole) se mohou utkat pouze druzí ze skupin.

Skupina A
1234 BSP
1 Formel A0-22-00-2 22:43.
2 Chudárek 2-0A2-02-0 66:01.
3 Šín 0-20-2A0-2 00:64.
4 Zimáček 2-00-22-0A 44:22.

Formel - Šín 6-2, 6-2 Zimáček - Formel 6-2, 7-6 Zimáček - Šín 6-2, 6-4. Chudárek - Zimáček 6-4, 6-3. Chudárek - Formel 7-6, 6-4 Chudárek - Šín 6-2, 6-2.

Skupina B
1234 BSP
1 Nedvídek B2-01-22-0 45:22.
2 Klůj 0-2B1-22-0 23:43.
3 Posolda 2-12-1B2-0 66:21.
4 Hynčica 0-20-20-2B 00:64.

Nedvídek – Hynčica 6-4, 6-2. Posolda - Hynčica 6-2, 6-3. Nedvídek - Klůj 6-3, 6-2 Klůj - Hynčica 6-2, 6-2 Posolda - Nedvídek 4-6, 6-3, 7-3. Posolda - Klůj 4-6, 6-3, scr. Klůj.

Skupina C
1234 BSP
1 Daněk M. C2-02-0- 44:01.
2 Odstrčilík 0-2C0-2- 00:43.
3 Vybíral 0-22-0C- 22:22.
4 - ---C  :.

Daněk M. - Odstrčilík 6-3, 6-4, Daněk M. - Vybíral 6-4, 6-4, Vybíral - Odstrčilík 6-2, 6-2.

Skupina D
1234 BSP
1 Mrázek D1-22-scr.0-2 21:43.
2 Pouzar 2-1D2-01-2 45:32.
3 Hrudík scr.-20-2D2-1 22:54.
4 Koplík 2-02-11-2D 45:31.

Koplík - Pouzar 4-6, 7-6, 7-2. Pouzar - Mrázek 7-6, 6-7, 7-4 Hrudík - Koplík 2-6, 6-4, 7-1. Koplík - Mrázek 7-5, 6-4. Pouzar - Hrudík 6-4, 6-3 Mrázek - Hrudík scr. Hrudík

Skupina E
1234 BSP
1 Daněk J. E2-02-02-0 66:01.
2 Gremlica 0-2E2-12-0 44:32.
3 Maďar 0-21-2E1-2 02:64.
4 Hendrych 0-20-22-1E 22:53.

Gremlica - Maďar 3-6, 7-5, 7-2. Daněk J. - Hendrych 6-2, 6-2, Daněk J. - Maďar 6-4, 6-3. Gremlica - Hendrych 6-3, 6-3. Hendrych - Maďar 6-3, 4-6, 7-3. Daněk J. - Gremlica 6-3, 6-2.

Pořadí po skupinách

Ze skupin postupují první dva hráči. Body, sety a hry tříčlenné skupiny C se násobí koeficientem 1,5.

V tabulce jsou oddělení nasazení, čtvrtfinalisté a osmifinalisté (účastníci předkola).

Poř.HráčSkup.BodySety (hry)
1. Daněk J. 1. 6 6:0 (+20)
2. Chudárek 1. 6 6:0 (+16)
3. Daněk M. 1. 6 6:0 (+13)
4. Posolda 1. 6 6:2
5. Koplík 1. 4 5:3
6. Nedvídek 2. 4 5:2
7. Pouzar 2. 4 5:3
8. Zimáček 2. 4 4:2
9. Gremlica 2. 4 4:3
10. Vybíral 2. 3 3:3

Vyřazovací boje

čtvrtfinále semifinále finále
1 Posolda    
  Nedvídek  
2 Nedvídek 6-3, 6-7, 7-5  
    Nedvídek
3 Pouzar - Gremlica   6-1, 6-4
6-0, 6-3 Chudárek  
4 Chudárek 6-3, 3-6, 4-4 scr.  
    Daněk J.
5 Daněk J.   6-3, 7-5
  Daněk J.  
6 Zimáček - Vybíral 6-4, 6-7, 6-4  
7-6, 6-4   Daněk J.
7 Koplík   6-3, 3-6, 7-5
Daněk M.  
8 Daněk M. 6-2, 6-2  

Míče u sítě

Čtyřhry mužů

Do čtvrtfinále postupují první dvě dvojice ze skupin.

Skupina F
12345 BSP
1 Marko / Válek F2-02-02-02-0 88:01.
2 Odstrčilík / Prusenovský 0-2F2-02-02-1 66:32.
3 Hendrych otec a syn 0-20-2F2-00-2 22:64.
4 Bečica / Vichlenda 0-20-20-2F0-2 00:85.
5 Lorenc / Mikulík 0-21-22-02-0F 45:43.

Lorenc / Mikulík - Hendrych otec a syn 6-3, 6-2. Odstrčilík / Prusenovský - Bečica / Vichlenda 6-3, 6-2. Marko / Válek - Bečica / Vichlenda 6-2, 6-2 Marko / Válek - Hendrych otec a syn 6-2, 6-2 Hendrych otec a syn - Bečica / Vichlenda 6-4, 6-2. Lorenc / Mikulík - Bečica / Vichlenda 6-3, 6-2. Odstrčilík / Prusenovský - Hendrych otec a syn 7-5, 6-2. Odstrčilík / Prusenovský - Lorenc / Mikulík 6-3, 5-7, 7-4 Marko / Válek - Lorenc / Mikulík 6-4, 6-3 Marko / Válek - Odstrčilík / Prusenovský 6-4, 6-4.

Skupina G
12345 BSP
1 Klůj / Pouzar G0-22-02-02-0 66:22.
2 Koplík / Nedvídek 2-0G2-02-02-0 88:01.
3 Gremlica / Sedlařík 0-20-2G2-02-0 44:43.
4 Křížek / Maďar 0-20-20-2G2-0 22:64.
5 Chudárek otec a syn 0-20-20-20-2G 00:85.

Koplík / Nedvídek - Křížek / Maďar 6-2, 6-3. Klůj / Pouzar - Křížek / Maďar 6-3, 6-3 Gremlica / Sedlařík - Chudárek otec a syn 6-4, 6-3 Klůj / Pouzar - Chudárek otec a syn 6-4, 6-4. Gremlica / Sedlařík - Křížek / Maďar 6-2, 6-3. Koplík / Nedvídek - Klůj / Pouzar 7-5, 6-2 Klůj / Pouzar - Gremlica / Sedlařík 6-2, 6-3 Koplík / Nedvídek - Gremlica / Sedlařík 6-2, 6-2 Koplík / Nedvídek - Chudárek otec a syn 6-3, 6-2 Křížek / Maďar - Chudárek otec a syn 6-4, 7-6 (7-4).

Skupina H
12345 BSP
1 Daněk M. / Hasala H2-12-02-02-0 88:11.
2 Vybíral / Zimáček 1-2H2-02-02-0 67:22.
3 Benkovič / Hudcová 0-20-2H2-02-0 44:43.
4 Večerka / Zapletal 0-20-20-2Hscr. 00:85.
5 Hynčica / Potsch 0-20-20-2scr.H 22:64.

Benkovič / Hudcová - Hynčica / Potsch 6-3, 7-5 Vybíral / Zimáček - Hynčica / Potsch 6-2, 6-2 Vybíral / Zimáček - Benkovič / Hudcová 7-6, 6-2. Daněk M. / Hasala - Benkovič / Hudcová 7-5, 6-2 Daněk M. / Hasala - Vybíral / Zimáček 3-6, 6-2, 7-5 Daněk M. / Hasala - Hynčica / Potsch 6-2, 7-5. Benkovič / Hudcová - Večerka / Zapletal 6-4, 6-3. Vybíral / Zimáček - Večerka / Zapletal 6-2, 6-2 Daněk M. / Hasala - Večerka / Zapletal 6-2, 6-3.

Skupina I
12345 BSP
1 Hoffman / Chvátal I1-22-0scr.1-2 46:43.
2 Posolda / Vylášek 2-1i2-0scr.0-2 66:32.
3 Formel / Hábl 0-20-2Iscr.0-2 22:64.
4 Chvátal (I1) / Vašut scr.scr.scr.iscr. 00:85.
5 Matela / Rolinc 2-12-02-0scr.I 88:11.

Hoffman / Novák - Formel / Hábl 6-3, 6-3. Matela / Rolinc - Posolda / Vylášek 6-3, 6-4. Matela / Rolinc - Hoffman / Novák 6-3, 2-6, 7-2 Matela / Rolinc - Formel / Hábl 6-4, 6-2. Posolda / Vylášek - Formel / Hábl 6-4, 6-4 Posolda / Vylášek - Hoffman / Novák 7-5, 5-7, 7-5.

Vyřazovací boje

čtvrtfinále semifinále finále
1 Daněk M. / Hasala    
  Daněk M. / Hasala  
2 Posolda / Vylášek 6-3, 6-0  
    Daněk M. / Hasala
3 Odstrčilík / Prusenovský   6-1, 4-6, 6-4
  Koplík / Nedvídek  
4 Koplík / Nedvídek 6-0, 6- 1  
    Daněk M. / Hasala
5 Marko / Válek   6-3, 4-6, 7-5
  Marko / Válek  
6 Vybíral / Zimáček 6-3, 7-5  
  Matela / Rolinc
7 Klůj / Pouzar   6-1, 6-3
Matela / Rolinc  
8 Matela / Rolinc scr.  

Vítěze skupin jsme vylosovali na pozice 1, 4, 5 a 8. Druhé na zbylá místa čtvrtfinále.

Květ a hadice

Turnaj žen

123 BSP
1 Dagmar Hudcová Ž2-scr.2-0 44:01.
2 Marta Rascher scr.-2Ž0-2 00:43.
3 Marika Hendrychová 0-22-0Ž 22:22.

Hendrychová - Rascher 6-4, 6-0. Hudcová - Hendrychová 6-1, 6-0.

Síť

Místní pánové

1234 BSP
1 L. Ponížil / M. Zicháček J0-20-20-2 00:64.
2 O. Matula / M. Šín 2-0J2-10-2 44:32.
3 D. Kuba / R. Ševčík 2-01-2J0-2 23:43.
4 R. Kraus / P. Vlasák 2-02-02-0J 66:01.

Ponížil / Zicháček - Matula / Šín 4-6, 4-7 Ponížil / Zicháček - Kuba / Ševčík 3-6, 2-6 Kraus / Vlasák - Matula/Šín 6-2, 6-4. L. Ponížil / M. Zicháček - R. Kraus / P. Vlasák 6-7, 5-7 D. Kuba / R. Ševčík - R. Kraus / P. Vlasák 2-6, 2-6. Matula/Šín - D. Kuba / R. Ševčík 6-2, 5-7, 8-6.

Turnaj mladých do 17 let

123456 BSP
1 Jan Bečica U176-06-06-16-2 6-0 1030:31.
2 Štěpán Pouzar 0-6U170-6scr.6-4 scr. 26:285.
3 Lumír Hendrych 0-66-0U171-66-16-0 618:133.
4 Daniel Minks 1-6scr.6-1U176-0 6-0 825:72.
5 Vojtěch Šín 2-64-61-60-6U173-6 010:306.
6 David Kuba 0-6scr.0-60-66-3U17 412:214.

Propozice

Skupiny

Ve skupinách se hraje na dva vítězné sety od stavu 2-2. Třetí set se hraje tie-break.

Hrací dny a časy jsou orientační a budou upřesněny vedením turnaje. Skupiny se mohou odehrát ve více dnech podle možností hráčů.

Pořadí ve skupinách

Kritéria pro určení pořadí ve skupinách:

  1. Body (vítěz 2, poražený 0).
  2. Vzájemné utkání (vítězství ze vzájemných utkání hráčů se stejnými body).
  3. Větší rozdíl skóre setů ze všech utkání.
  4. Větší počet vyhraných setů ze všech utkání.
  5. Větší rozdíl setů ze vzájemných utkání hráčů se stejnými body.
  6. Větší počet vyhraných setů ze vzájemných utkání hráčů se stejnými body.
  7. Nové utkání.
  8. Los.
Body pro nasazení hráčů
Do čela skupin jsou losováni ze dvou výkonnostních košů hráči podle výsledků z minulých let.
Pořadí zápasů ve skupinách
Pokud se hráči nedohodnou jinak, je stanoveno pořadí zápasů.
PDF Propozice turnaje
pdf 362 kB

Fotografie

Fotografie z tenisového turnaje 2019.

‹ Turnaj 2018

© 2005, 2019 Jiří Bureš, podporuje nás obec Jankovice