Turnaje 2018

Úvod > Turnaje > 2018

Pohár starosty obce 2018

Třicátý druhý ročník turnaje ve dvouhrách neregistrovaných hráčů a přidružené turnaje. Jankovice 7. 6. - 1. 7. 2018.

Turnaj

Tenisová raketa

Dvouhry mužů

Skupina A
12345 ASP
1 Nedvídek A2-02-02-02-0 88:01.
2 Chudárek 0-2A2-02-02-1 66:32.
3 Sedlařík 0-20-2A2-10-2 22:74.
4 Šín 0-20-21-2A0-2 01:85.
5 Hendrych 0-21-22-02-0A 45:43.

Nedvídek - Šín 6-2, 6-2, Chudárek - Hendrych 3-6, 6-4, 7-3, Chudárek - Šín 6-3, 6-2, Nedvídek - Hendrych 6-3, 6-3. Nedvídek - Chudárek 6-4, 7-6, Nedvídek - Sedlařík 6-2, 6-4. Hendrych - Šín 6-3, 6-2, Sedlařík - Šín 3-6, 6-3, 7-5. Hendrych - Sedlařík 6-4, 6-4.

Skupina B
12345 BSP
1 Daněk M. B2-02-02-02-1 88:11.
2 Gremlica 0-2B2-02-02-0 66:22.
3 Hynčica 0-20-2B0-20-2 00:85.
4 Koplík 0-20-22-0B2-0 44:43.
5 Maďar 1-20-22-00-2B 23:64.

Maďar - Hynčica 6-3, 6-4. Koplík - Hynčica 6-3, 6-4, Gremlica - Maďar 6-3, 6-4, Gremlica - Hynčica 6-2, 6-4. Daněk - Gremlica 6-3, 6-4, Daněk - Koplík 6-2, 6-3, Gremlica - Koplík 6-3, 7-5. Daněk - Hynčica 6-4, 6-2, Daněk - Maďar 3-6, 7-5, 7-4, Koplík - Maďar 6-2, 6-4.

Skupina C
1234 BSP
1 Daněk J. Cscr.2-02-0 66:01.
2 Hrudík scr.C0-20-2 00:64.
3 Zimáček 0-22-0C1-2 23:43.
4 Pouzar 0-22-02-1C 44:32.

Daněk - Zimáček 6-2, 7-5. Pouzar - Hrudík 6-4, 6-3. Zimáček - Hrudík 6-4, 7-6. Daněk - Pouzar 6-2, 6-3. Daněk - Hrudík scr. Hrudík. Pouzar - Zimáček 7-6, 6-7, 7-3.

Pořadí po skupinách

Ze skupin postupují první dva hráči a dva nejlepší ze třetích míst. Body, sety a hry čtyřčlenné skupiny C se násobí koeficientem 43.

Nasazení

Vítězové skupin a nejlepší z druhých míst budou nasazeni.

Poř.DvojiceSk.BodySety
4. Gremlica 2. 6 6:2 (+4)
5. Chudárek 2. 6 6:3 (+3)
6. Pouzar 2. 5 5:4 (+1)

Postupující

Do čtvrtfinále postupují také dva nejlepší ze třetích míst.

Poř.DvojiceSk.BodySety
7. Hendrych 3. 4 5:4 (+0)
8. Koplík 3. 4 4:4 (+0)
9. Zimáček 3. 3 4:5 (-1)

Vyřazovací boje

Nasazení hráči se losují na pozice 1, 4, 5 a 8. Ostatní se losují na zbylá místa čtvrtfinále.

čtvrtfinále semifinále finále/vítěz
1 Daněk M.    
  Daněk M.  
2 Hendrych 6-1, 6-3  
    Daněk M.
3 Chudárek   6-3, 6-3
  Chudárek  
4 Gremlica 6-2, 4-6, 6-2  
    Daněk M.
5 Daněk J.   3-6, 6-3, 7-6 (7-5)
  Daněk J.  
6 Koplík 6-2, 6-2  
  Daněk J.
7 Pouzar   6-4, 6-4
Nedvídek  
8 Nedvídek 6-1, 6-1  

Tenisová raketa a míč

Čtyřhry mužů

Do čtvrtfinále postupují první dvě dvojice ze skupin a dva nejlepší třetí.

Skupina D
12345 BSP
1 Hoffman / Novák D2-12-02-02-0 88:11.
2 Vybíral / Zimáček 1-2D2-02-02-0 67:22.
3 Benkovič / Prusenovský 0-20-2D0-22-0 22:64.
4 Gremlica / Sedlařík 0-20-22-0D2-0 44:43.
5 Hynčica / Zima 0-20-20-20-2D 00:85.

Hoffman/Novák - Gremlica/Sedlařík 6-3, 6-2, Gremlica/Sedlařík - Hynčica/Zima 6-3, 6-2, Hoffman/Novák - Hynčica/Zima 6-2, 6-2, Vybíral/Zimáček - Benkovič/Prosenovský 6-4, 6-3, Vybíral/Zimáček - Hynčica/Zima 6-2, 6-2, Benkovič/Prusenovský - Hynčica/Zima 6-4, 6-4. Gremlica/Sedlařík - Benkovič/Prusenovský 6-4, 7-5, Vybíral/Zimáček - Gremlica/Sedlařík 6-2, 6-3. Hoffman/Novák - Benkovič/Prusenovský 6-2, 6-2, Hoffman/Novák - Vybíral/Zimáček 3-6, 6-4, 8-6.

Skupina E
12345 BSP
1 Daněk J. / Hasala E2-02-02-02-0 88:01.
2 Koplík / Nedvídek 0-2E2-02-02-0 66:22.
3 Hendrych / Šín 0-20-2E2-1scr. 44:53.
4 Chudárek E. / E. ml. 0-20-21-2E2-0 23:64.
5 Lorenc / Mikulík 0-20-2scr.0-2E 00:85.

Koplík/Nedvídek - Hendrych/Šín 6-2, 6-2, E.+E. Chudárek - Lorenc/Mikulík 7-6, 7-5, Koplík/Nedvídek - Lorenc/Mikulík 6-4, 6-4, Šín/Hendrych - E.+E. Chudárek 7-5, 5-7, 7-4. J. Daněk/Hasala - E.+E. Chudárek 6-2, 6-2,  Daněk/Hasala - Hendrych/Šín 6-3, 6-3. Koplík/Nedvídek - E.+E. Chudárek 6-2, 6-3, J. Daněk/Hasala - Koplík/Nedvídek 6-3, 6-4, J. Daněk/Hasala - Lorenc/Mikulík 6-2, 6-3. Hedrych/Šín - Lorenc/Mikulík skreč Lorenc/Mikulík.

Skupina F
12345 BSP
1 Břečka / Marko F2-02-12-02-0 88:11.
2 Chvátal / Vašut 0-2F2-02-02-0 66:22.
3 Dragan / Remeš 1-20-2F2-02-1 45:53.
4 Formel / Galandr 0-20-20-2F0-2 00:85.
5 Křížek / Maďar 0-20-21-22-0F 23:64.

Chvátal/Vašut - Křížek/Maďar 6-4, 7-6, Chvátal/Vašut - Dragan/Remeš 7-5, 6-3, Dragan/Remeš - Křížek/Maďar 5-7, 6-3, 8-6, Chvátal/Vašut - Formel/Galandr 6-3, 6-4, Dragan/Remeš - Formel/Galandr 6-2, 6-2. Křížek/Maďar - Formel/Galandr 7-5, 6-3. Břečka/Marko - Chvátal/Vašut 6-3, 7-6. Břečka/Marko - Křížek/Maďar 6-4, 6-4. Břečka/Marko - Formel/Galandr 6-4, 7-6. Břečka/Marko - Dragan/Remeš 5-7, 6-2, 7-4.

Pořadí po skupinách

Do čtvrtfinále postupují první dvě dvojice ze skupin a dva nejlepší třetí.

Nasazení

Vítězové skupin a nejlepší z druhých míst budou nasazeni.

Z prvního místa jsou nasazení: Hoffman / Novák, Daněk J. / Hasala a Břečka / Marko.

Poř.DvojiceSk.BodySety Hry
4. Vybíral / Zimáček 2. 6 7:2 (+5) : (+)
5. Koplík / Nedvídek 2. 6 6:2 (+4) : (+)
5. Chvátal / Vašut 2. 6 6:2 (+4) : (+)

Postupující

Do čtvrtfinále postupují také dvě nejlepší dvojice ze třetích míst.

Poř.DvojiceSk.BodySety Hry
7. Dragan / Remeš 3. 4 5:5 (0) : (-)
8. Gremlica / Sedlařík 3. 4 4:4 (0) : (-)
9. Hendrych / Šín 3. 4 4:5 (-1) : (-)

Vyřazovací boje

Nasazené dvojice se vylosovali na pozice 1, 4, 5 a 8. Ostatní na zbylá místa čtvrtfinále.

čtvrtfinále semifinále finále/vítěz
1 J. Daněk / Hasala    
  J. Daněk / Hasala  
2 Dragan / Remeš 6-0, 6-2  
    J. Daněk / Hasala
3 Gremlica / Sedlařík   6-2, 6-1
  Břečka / Marko  
4 Břečka / Marko 6-2, 6-0  
    J. Daněk / Hasala
5 Vybíral / Zimáček   7-6, 1-6, 6-4
  Vybíral / Zimáček  
6 Koplík / Nedvídek 4-6, 6-1, 7-5  
  Hoffman / Novák
7 Chvátal / Vašut   7-6 (7-4), 6-3
Hoffman / Novák  
8 Hoffman / Novák 7-5, 7-6 (7-5)  

Servis

Turnaj žen

12345 BSP
1 Dagmar HudcováŽ2-0 2-02-0 2-0 88:01.
2 Lenka Háblová0-2Ž 0-2 0-22-0 22:64.
3 Marika Hendrychová0-22-0Ž 0-22-0 44:43.
4 Adriana Hendrychová0-22-0 2-0Ž2-0 66:22.
5 Eva Páníková0-20-20-2 0-2Ž 00:85.

M. Hendrychová - Háblová 6-0, 6-2. A. Hendrychová - M. Hendrychová 6-2, 6-1. A. Hendrychová - Háblová 6-4, 6-1, Hudcová - Páníková 6-0, 6-0. M. Henrychová - Páníková 6-0, 6-1. A. Hendrychová - Páníková 6-0, 6-0. Hudcová - Háblová 6-0, 6-1. Háblová - Páníková 6-1, 6-1. Hudcová - M. Hendrychová 6-0, 6-2. Hudcová - A. Hendrychová 6-1, 6-1.

Místní pánové

Skupina H
1234 BSP
1 Kuba / Ponížil H2-00-22-0 44:22.
2 Kraus / Matula 0-2H0-21-2 01:64.
3 Šín / Zicháček 2-02-0H1-2 45:21.
4 Ševčík / Vlasák 0-22-12-1H 44:43.

Turnaj mladých do 17 let

12345 BSP
1 Daniel Minks U172-12-12-02-0 88:21.
2 Lumír Hendrych 1-2U172-02-02-0 67:22.
3 Jan Bečica 1-20-2U172-02-0 45:43.
4 Jakub Gremlica 0-20-20-2U172-0 22:64.
5 Eduard Chudárek 0-20-20-20-2U17 00:85.

Minks - Chudárek 6-1, 6-1. Hendrych - Gremlica 6-3, 6-4, Gremlica - Chudárek 6-1, 6-1. Hendrych - Bečica 6-1, 7-6 (7-4). Bečica - Chudárek 6-3, 6-3. Minks - Hendrych 6-1, 4-6, 7-5. Hendrych - Chudárek 6-0, 6-3. Minks - Bečica 2-6, 6-3, 7-4.

Propozice

Skupiny

Ve skupinách se hraje na dva vítězné sety od stavu 2-2. Třetí set se hraje tie-break.

Hrací dny a časy jsou orientační a budou upřesněny vedením turnaje. Skupiny se mohou odehrát ve více dnech podle možností hráčů.

Pořadí ve skupinách

Kritéria pro určení pořadí ve skupinách:

  1. Body (vítěz 2, poražený 0).
  2. Vzájemné utkání (vítězství ze vzájemných utkání více hráčů se stejnými body).
  3. Větší rozdíl skóre setů ze všech utkání.
  4. Větší počet vyhraných setů ze všech utkání.
  5. Větší rozdíl setů ze vzájemných utkání hráčů se stejnými body.
  6. Větší počet vyhraných setů ze vzájemných utkání hráčů se stejnými body.
  7. Nové utkání.
  8. Los.
Body pro nasazení hráčů
Do čela skupin jsou losováni ze dvou výkonnostních košů hráči podle výsledků z minulých let.
Pořadí zápasů ve skupinách
Pokud se hráči nedohodnou jinak, je stanoveno pořadí zápasů.
PDF Propozice turnaje
pdf soubor, 363 kB

‹ Turnaj 2017

© 2005 Jiří Bureš, podporuje nás obec Jankovice