Pohár starosty obce 2016

Úvod > Turnaje > 2016

Třicátý ročník turnaje ve dvouhrách neregistrovaných hráčů a přidružené turnaje, Jankovice červen 2016.

Úprava čáry

Turnaj

Servis

Dvouhry mužů

Do čela skupin byli vylosováni za dvou výkonnostních košů hráči podle výsledků z minulých let.

Skupina A
1234 BSP
1 PosoldaA 2-1 2-01-2 45:32.
2 Gremlica1-2 A2-00-2 23:43.
3 Pavelka0-20-2 A0-2 00:64.
4 Hrabal V.2-12-0 2-0 A 66:11.

16.6. Posolda - Gremlica 6-7 (5-7), 6-3, 7-2.

19.6. Hrabal - Pavelka 6-2, 6-2.

22.6. Gremlica - Pavelka 6-4, 7-6 (7-5).

23.6. Hrabal - Gremlica 6-2, 6-4, Hrabal - Posolda 6-4, 4-6, 7-4, Posolda - Pavelka 6-2, 6-3.

Skupina B
12345 BSP
1 Daněk J.B 2-0 2-0 2-02-0 88:01.
2 Ziegelbauer0-2 B 2-00-22-1 44:54.
3 Sedlařík0-20-2B 0-20-2 00:85.
4 Nedvídek0-22-02-0 B 1-2 45:42.
5 Volák0-21-22-0 2-1B 45:53.

18.6. Daněk - Nedvídek 6-4, 6-4, Daněk - Sedlařík 6-3, 6-2, Nedvídek - Sedlařík 6-2, 6-2.

20.6. Ziegelbauer - Sedlařík 6-3, 6-3.

24.6. J. Daněk - Ziegelbauer 6-4, 6-2, Nedvídek - Ziegelbauer 6-4, 6-2.

27.6. Ziegelbauer - Volák 2-6, 6-2, 7-4, Daněk - Volák 6-4, 6-4.

28.6. Volák - Nedvídek 6-3, 2-6, 7-2, Volák - Sedlařík 6-4, 6-2.

Skupina C
1234 BSP
1 MíčekC 2-0 1-21-2 24:44.
2 Matela Z.0-2 C2-02-0 44:21.
3 Hrudík2-10-2 C2-1 44:42.
4 Zimáček2-10-2 1-2 C 23:53.

18.6. Zimáček - Míček 3-6, 7-6 (-3), 7-3, Míček - Matela 7-5, 7-6 (-4), Hrudík - Míček 2-6, 6-4, 7-4.

20.6. Hrudík - Zimáček 5-7,6-4, 7-4.

22.6. Matela - Hrudík 6-2, 6-4.

27.6. Matela - Zimáček 6-4, 6-3.

Skupina D
1234 BSP
1 FormelD 1-2 0-22-0 23:43.
2 Mrázek2-1 Dscr.2-0 66:11.
3 Hasala2-0scr. D2-0 44:22.
4 Pouzar0-20-2 0-2 D 00:64.

16.6. Mrázek - Pouzar 6-2, 6-2.

19.6. Hasala - Formel 6-2, 6-3.

20.6. Hasala - Pouzar 6-2, 6-2.

22.6. Mrázek - Formel  5-7, 6-2, 8-6.

29.6. Formel - Pouzar 7-6 (-2), 6-4. Hasala odstoupil, postupuje Formel.

Pořadí po skupinách

Ze skupin postupují první dva hráči.

Vyřazovací boje

Nasazení hráči se losují na pozice 1, 4, 5 a 8. Ostatní se losují na zbylá místa čtvrtfinále.

čtvrtfinále semifinále finále/vítěz
1 Daněk J.    
  Daněk J.  
2 Formel 6-2, 6-4  
    Daněk J.
3 Posolda   6-4, 7-5
  Posolda  
4 Mrázek 6-4, 6-2  
    Vladislav Hrabal
5 Hrabal   6-2, 3-6, 6-1
  Hrabal  
6 Nedvídek 6-3, 6-1  
  Hrabal
7 Hrudík   1-6, 6-2, 6-2
Matela  
8 Matela 6-1, 6-3  

Tenisky

Čtyřhry mužů

Do čtvrtfinále postupují první dvě dvojice ze skupin a dva nejlepší třetí.

Skupina E
12345 BSP
1 Posolda+VylášekE  0-2 2-0 scr.2-0 66:22.
2 Zimáček+Šín2-0 E 2-02-02-0 88:01.
3 Kuba+Sedlařík0-20-2 E scr.0-2 22:64.
4 Pavelka+Hendrychscr.0-2 scr. E0-2 00:85.
5 Hradil D.+Odstrčilík0-20-2 2-0 2-0E 44:43.

24.6. Zimáček+Šín - Hradil D.+Odstrčilík 6-3, 6-2, Pavelka+Hendrych - Hradil D.+Odstrčilík 3-6, 2-6, Zimáček+Šín - Pavelka+Hendrych 6-4, 6-4. 26.6. Hradil+Odstrčilík - Kuba+Sedlařík 6-4, 6-4 Posolda+Vylášek - Hradil+Odstrčilík 6-4, 7-5.

Posolda+Vylášek - Zimáček+Šín 4-6, 5-7.

26.6. Posolda+Vylášek - Kuba+Sedlařík 6-3, 6-2.

29.6. Pavelka+Hendrych - dvakrát skreč.

Skupina F
12345 BSP
1 Marko+KřemečekF 2-02-0 scr.0-2 66:22.
2 Lorenc+Pořízek0-2 F 1-22-00-2 23:64.
3 Hradil S.+Prusenovský0-22-1 F scr.0-2 44:53.
4 Páník+Strnadscr.0-2 scr. F0-2 00:85.
5 Hofman+Mrázek2-02-0 2-0 2-0F 88:01.

21.6. Marko+Křemeček - Lorenc+Pořízek 7-6 (8-6), 6-3, Marko+Křemeček - Hradil+Prusenovský 6-4, 6-3, Hradil+Prusenovský - Lorenc+Pořízek  6-3, 4-6, 7-1, Hofmann+Mrázek - Lorenc+Pořízek 6-2, 6-2 Hofmann+Mrázek - Hradil+Prusenovský 6-3, 6-2.

28.6. Hofmann+Mrázek - Páník+Strnad 6:3, 7:5, Lorenc+Pořízek - Páník+Strnad 6-3, 7-6 (-4).

29.6. Hofmann+Mrázek - Marko+Křemeček 6-3, 6-3.

Skupina G
1234 BSP
1 Matela Z.+RolincG 2-0 -2-0 44:01.
2 Formel+Galandr0-2 G-2-0 22:22.
3 Hrudík+Hrabal L.--G- -:.
4 Křížek+Vaculík0-2 0-2 -G 00:43.

26.6. Formel+Galandr - Křížek+Vaculík 6-3, 6-4, Matela+Rolinc - Formel+Galandr 6-2, 6-2, Matela+Rolinc - Křížek+Vaculík 6-3, 6-2.

Vyřazovací boje

Nasazené dvojice se vylosovali na pozice 1, 4, 5 a 8. Ostatní na zbylá místa čtvrtfinále.

čtvrtfinále semifinále finále/vítěz
1 Matela+Rolinc    
  Matela+Rolinc  
2 Formel+Galandr 6-2, 6-1  
    Matela+Rolinc
3 Hradil+Prusenovský   6-4, 6-0
  Marko+Křemeček  
4 Marko+Křemeček 6-3, 6-3  
    Hoffman+Mrázek
5 Hoffman+Mrázek   2-6, 6-2, 6-4
  Hoffman+Mrázek  
6 Posolda+Vylášek 6-0, 6-4  
  Hoffman+Mrázek
7 Hradil D.+Odstrčilík   6-3, 6-1
Hradil D.+Odstrčilík  
8 Zimáček+Šín 5-7, 6-4, 6-2  
Skupina Z
1234BSP
1 Ponížil + Vlasák Z 2-0 1-22-0 45:22.
2 Sedlařík + Matula0-2 Z0-20-2 00:64.
3 Zicháček + Šín2-12-0 Z2-0 66:11.
4 Kraus + Kuba0-2 2-0 0-2Z 22:43.

Na síti

Turnaj žen

123BS P
1 Hendrychová J.+A.Ž 0-21-2 01:43.
2 Šťastová+Hendrychová M. 2-0Ž 2-0 44:01.
3 Páníková+Hudcová2-1 0-2 Ž 22:32.

26.6. Šťastová+Hendrychová M. - Hudcová+Páníková 7-5, 7-5, Hudcová+Páníková - Hendrychová J.+ A.  6-7, 6-4, 7-5.

29.6. Šťastová+Hendrychová M. - Hendrychová J.+ A 6-4, 7-6 (-4).

Turnaj mladých do 17 let

1234567BS P
1 Jakub GremlicaU17 2-00-2 0-2 0-2 scr. 0-2 44:85.
2 A. Hendrychová0-2 U17 0-22-1 0-2 1-2 2-1 45:107.
3 L. Hendrych2-02-0 U17 0-2 0-2 1-2 2-1 67:73.
4 Nikol Háblová2-01-2 2-0U17 0-2 scr. 2-0 89:42.
5 David Hradil2-02-0 2-02-0 U17 2-0 2-0 1212:01.
6 Radek Novosad scr. 2-1 2-1scr. 0-2 U17 scr. 44:106.
7 Zbyněk Pospíšil 2-00-2 1-20-2 0-2 scr. U17 45:84.

Hendrychová - Pospíšil 6-4, 6-4.

5.7. Háblová - Gremlica 6-2, 6-2, Hradil - Háblová 7-6, 6-2, Hradil - Gremlica 6-2, 6-2 Hradil - Hendrychová 6-2, 6-2.

Skupiny

Ve skupinách se hraje se na dva vítězné sety od stavu 2-2. Místo třetího setu se hraje tie-break.

Hrací dny a časy jsou orientační a budou upřesněny vedením turnaje. Skupiny se mohou odehrát ve více dnech podle možností hráčů.

Pořadí ve skupinách

Kritéria pro určení pořadí ve skupinách:

  1. Body (vítěz 2, poražený 0).
  2. Vzájemné utkání (vítězství ze vzájemných utkání více hráčů se stejnými body).
  3. Větší rozdíl skóre setů ze všech utkání.
  4. Větší počet vyhraných setů ze všech utkání.
  5. Větší rozdíl setů ze vzájemných utkání hráčů se stejnými body.
  6. Větší počet vyhraných setů ze vzájemných utkání hráčů se stejnými body.
  7. Nové utkání.
  8. Los.

Pořadí utkání ve skupinách

Pokud se hráči nedohodnou jinak, je stanoveno následující pořadí zápasů ve skupinách.

PDF Propozice turnaje
pdf 113 kB

Fotografie

Fotografie z tenisového turnaje 2016.

‹ Turnaj 2015 Turnaj 2017 ›

© 2005, 2019 Jiří Bureš, podporuje nás obec Jankovice