Turnaje 2017

Úvod > Turnaje > 2017

Pohár starosty obce 2017

Třicátý první ročník turnaje ve dvouhrách neregistrovaných hráčů a přidružené turnaje. Jankovice 15. 6. - 7. 7. 2017.

Turnaj

Tenisová raketa

Dvouhry mužů

Skupina A
1234 BSP
1 Daněk J. A2-12-02-0 66:11.
2 Zimáček 1-2A1-22-0 24:43.
3 Chudárek 0-22-1A2-0 44:32.
4 Pavelka 0-20-20-2A 00:64.

Daněk - Chudárek 6-3, 6-4, Zimáček - Pavelka 6-3, 6-2. Daněk - Pavelka 6-2, 6-3. Chudárek - Zimáček 6-3, 3-6, 12-10. Daněk - Zimáček 4-6, 6-3, 7-5. Chudárek - Pavelka 6-4, 6-3.

Skupina B
1234 BSP
1 Mrázek B1-22-02-1 45:32.
2 Nedvídek 2-1B2-02-0 66:11.
3 Sedlařík 0-20-2B0-2 00:64.
4 Klůj 1-20-22-0B 23:43.

Mrázek - Sedlařík 6-2, 6-2. Nedvídek - Sedlařík 6-4, 6-2, Nedvídek - Mrázek 2-6, 6-4, 7-3. Klůj - Sedlařík 6-2, 6-2. Nedvídek - Klůj 6-3, 7-6 (7-4). Mrázek - Klůj 6-2, 4-6, 7-3.

Skupina C
1234 BSP
1 Posolda C2-02-0× 44:01.
2 Gremlica 0-2C2-0× 22:22.
3 Matyáš 0-20-2C× 00:43.
4 × ×××C -:.

Posolda - Gremlica 6-3, 6-4. Gremlica - Matyáš 6-4, 6-3. Posolda - Matyáš 7-5, 6-3.

Skupina D
1234 BSP
1 Daněk M. D2-02-02-0 66:01.
2 Hrudík 0-2D2-02-0 44:22.
3 Hendrych 0-20-2D2-0 22:43.
4 Šín 0-20-20-2D 00:64.

Hendrych - Šín 6-3, 6-2. Daněk - Hendrych 6-2, 6-2, Daněk - Hrudík 6-4, 6-3. Hrudík - Hendrych 6-4, 6-3. Daněk - Šín 6-2, 6-2, Hrudík - Šín 7-5, 6-2.

Pořadí po skupinách

Ze skupin postupují první dva hráči.

Vyřazovací boje

Nasazení hráči se losují na pozice 1, 4, 5 a 8. Ostatní se losují na zbylá místa čtvrtfinále.

čtvrtfinále semifinále finále/vítěz
1 Daněk J.    
  Daněk J.  
2 Gremlica 6-0, 6-2  
    Daněk J.
3 Mrázek   7-5, 6-4
  Mrázek  
4 Posolda 4-6, 6-4, 7-6  
    Jiří Daněk
5 Nedvídek   6-4, 6-7, 6-2
  Nedvídek  
6 Hrudík 3-6, 6-1, 6-3  
  Daněk M.
7 Chudárek   7-6, 6-4
Daněk M.  
8 Daněk M. 7-5, 6-2  

Tensová rakte a míč

Čtyřhry mužů

Do čtvrtfinále postupují první dvě dvojice ze skupin a dva nejlepší třetí.

Skupina E
1234 BSP
1 Křemeček/Marko E2-12-01-2 45:31.
2 Posolda/Vylášek 1-2E1-21-2 03:64.
3 Dragan/Remeš 0-22-1E2-0 44:32.
4 Zimáček/Šín 2-12-10-2E 44:43.

Zimáček/Šín - Posolda/Vylášek 7-5, 4-6, 7-3. Křemeček/Marko - Dragan/Remeš 6-2, 7-6 (7-2), Křemeček/Marko - Posolda/Vylášek 6-3, 4-6, 8-6, Dragan/Remeš - Posolda/Vylášek 6-4, 5-7, 7-3. Zimáček/Šín - Křemeček/Marko 6-3, 4-6, 7-5, Dragan/Remeš - Zimáček/Šín 7-5, 6-4.

Skupina F
1234 BSP
1 Daněk M./Mrázek F2-12-0scr. 66:11.
2 Hofmann/Novák 1-2F2-02-0 45:22.
3 Gremlica/Sedlařík 0-20-2F0-2 00:64.
4 Hrabal/Pavelka scr.0-22-0F 22:43.

Hrabal/Pavelka - Gremlica/Sedlařík 6-4, 7-6 (7-4), Hoffman/Novák - Hrabal/Pavelka 6-2, 7-6 (7-1) Hoffman/Novák - Gremlica/Sedlařík 6-3, 6-2. Daněk M./Mrázek - skreč Hrabal/Pavelka. Daněk M./Mrázek - Hoffman/Novák 3-6, 7-6 (7-5), 7-3, Daněk M./Mrázek - Gremlica/Sedlařík 7-5, 6-2.

Skupina G
1234 BSP
1 Chudárek/Odstrčilík G0-21-22-0 23:43.
2 Daněk J./Hasala 2-0G2-02-0 66:01.
3 Klůj/Pouzar 2-10-2G2-0 44:32.
4 Hradil/Prusenovský 0-20-20-2G 00:64.

Klůj/Pouzar - Chudárek/Odstrčilík 5-7, 6-2, 7-5. J. Daněk/Hasala - Hradil/Prusenovský 6-2, 6-2. Klůj/Pouzar - Hradil/Prusenovský 6-2, 6-2, Chudárek/Odstrčilík - Hradil/Prusenovský 6-2, 6-3. J. Daněk/Hasala - Chudárek/Odstrčilík 7-5, 6-3, J. Daněk/Hasala - Klůj/Pouzar 6-4, 6-3.

Pořadí po skupinách

Vítězové skupin a nejlepší dvojice z druhých míst budou nasazeni. Z prvního místa jsou nasazení: Křemeček/Marko, Daněk M./Mrázek., Daněk J./Hasala.

Poř.DvojiceSk.BodySety Hry
4. Hoffman/Novák 2. 4 5:2 (+3) : (+)
5. Klůj/Pouzar 2. 4 4:3 (+1) 31:25 (+6)
6. Dragan/Remeš 2. 4 4:3 (+1) 32:33 (-1)

Do čtvrtfinále postupují také dvě nejlepší dvojice ze třetích míst.

Poř.DvojiceSk.BodySety Hry
7. Zimáček/Šín 3. 4 4:4 (0) : (-)
8. Chudárek/Odstrčilík 3. 2 3:4 (-2) : (-)
9. Hrabal/Pavelka 3. 2 2:4 (-2) : (-)

Vyřazovací boje

Nasazené dvojice se vylosovali na pozice 1, 4, 5 a 8. Ostatní na zbylá místa čtvrtfinále.

čtvrtfinále semifinále finále/vítěz
1 Křemeček/Marko    
  Křemeček/Marko  
2 Chudárek/Odstrčilík 6-1, 6-1  
    Křemeček/Marko
3 Šín/Zimáček   7-6, 4-6, 7-5
  Daněk J./Hasala  
4 Daněk J./Hasala 6-1, 6-0  
    Hoffman/Novák
5 Hoffman/Novák   scr.
  Hoffman/Novák  
6 Dragan/Remeš 2-6, 6-0, 6-3  
  Hoffman/Novák
7 Klůj/Pouzar   1-6, 6-3, 7-5
Klůj/Pouzar  
8 Daněk M./Mrázek 6-2, 5-7, 6-4  

Servis

Turnaj žen

1234 BSP
1 Dagmar HudcováŽ2-02-0- 44:01.
2 Lenka Háblová0-2Ž1-2- 01:43.
3 Pavla Krištůfková0-22-1Ž- 22:32.
4 ----Ž  :.

Krištůfková - Háblová 7-6 (7-2), 4-6, 7-5, Hudcová - Háblová 7-5, 6-4, Hudcová - Krištůfková 6-2, 6-2.

Místní pánové

Skupina H
12345 BSP
1 Ponížil/Zicháček E2-00-22-00-2 44:43.
2 Ševčík/Šišák 0-2E0-2scr.scr 00:85.
3 Kuba/Matula 2-02-0E2-11-2 67:32.
4 Sedlařík/Šín 0-2scr.1-2E1-2 24:64.
5 Vlasák/Kraus 2-0scr.2-12-1E 88:21.

Turnaj mladých do 16 let

1234 BSP
1 Jakub Gremlica U161-20-2- 01:43.
2 Jan Bečica 2-1U161-2- 23:32.
3 Lumír Hendrych 2-02-1U16- 44:11.
4 - ---U16  :.

Bečica - Gremlica 6-7, 6-4, 7-3. Hendrych - Bečica 6-3, 6-7 (8-10), 7-3. Hendrych - Gremlica 6-2, 6-4.

Propozice

Skupiny

Ve skupinách se hraje na dva vítězné sety od stavu 2-2. Třetí set se hraje tie-break.

Hrací dny a časy jsou orientační a budou upřesněny vedením turnaje. Skupiny se mohou odehrát ve více dnech podle možností hráčů.

Pořadí ve skupinách

Kritéria pro určení pořadí ve skupinách:

  1. Body (vítěz 2, poražený 0).
  2. Vzájemné utkání (vítězství ze vzájemných utkání více hráčů se stejnými body).
  3. Větší rozdíl skóre setů ze všech utkání.
  4. Větší počet vyhraných setů ze všech utkání.
  5. Větší rozdíl setů ze vzájemných utkání hráčů se stejnými body.
  6. Větší počet vyhraných setů ze vzájemných utkání hráčů se stejnými body.
  7. Nové utkání.
  8. Los.
Body pro nasazení hráčů
Do čela skupin jsou losováni ze dvou výkonnostních košů hráči podle výsledků z minulých let.
Pořadí zápasů ve skupinách
Pokud se hráči nedohodnou jinak, je stanoveno pořadí zápasů.
PDF Propozice turnaje
pdf soubor, 57 kB

‹ Turnaj 2016

© 2005 Jiří Bureš, podporuje nás obec Jankovice